Odzyskiwanie z bazy danych

Witam.

Na moje dawne forum dostał się spam BOT’ów i zapełnili mi cała bazę danych. Problem polega na tym że nie mam dostępu do bazy danych, a na forum były regulaminy i wzory przydatne do nowego forum (chciałbym je skopiować). Mam dostęp FTP i pytanie czy moge jakoś odzyskać chociarz te regulaminy albo dostać się w dany temat z reulaminem/wzorem bez dostępu do bazy danych? Na FTP szukałem czy nie ma pliku z tymi tematami itd., ale raczej nie ma. Jeżeli jest jakiś sposób żeby usunąć jakieś pliki żeby spowrotem się forum pojawiło albo żeby jakoś dostać się na forum to proszę o pomoc!

Pozdrawiam.

Dodane 08.06.2011 (Śr) 21:38

Bardzo proszę o pomoc!

Na ftp nie są zapisywane, żadne dane o tematach/postach gdyż do tego służy baza danych. Odczytaj z pliku config na ftp adres, nazwę użytkownika,hasło oraz nazwę bazy danych a następnie wykorzystaj te dane i skopiuj potrzebne ci informacje. Innego wyjścia nie widzę.

No można jeszcze skontaktować się z adminem i spróbować przywrócić backup - o ile był zrobiony. :roll:

Mam te dane, ale jak ich teraz użyć? Kolega wykupywał tą baze danych i nie wiem z jakiego hostingu jest to ,a nawet jakbym wiedział to przed dostęp do bazy danych się nie zaloguje. Mam ten host database user i name i password, ale jak teraz tego użyć? Nie mam kontaktu z kolegą.

Najprawdopodobniej wpisz w przeglądarce: nazwahosta.pl/phpmyadmin

Będziesz miał w ten sposób dostęp do bazy danych.

To jest mój host: $dbhost = ‘mysql5-1.starter’;

Gdy wpisuje mysql5-1.starter.pl/phpmyadmin to nie działa. Wpisałem tą frazę do googli i wyskoczyły pytania problemy hostingu ovh (więc może to hosting ovh) tam wszedłem w phpmyadmin, ale pisze że złe hasło albo login, oto ten komunikat:

Błąd

#1045 - Access denied for user 'csslaskiszakal'@'localhost' (using password: YES)

więc albo to nie ten hosting albo może skądś indziej wziąć hasło?

Bardzo proszę o pomoc, coś tam kojarze, ale każde co zrobie próboje wpisać co innego albo poszukać w googlach to mi nie wychodzi.

Daj adres swojej strony to wtedy dojdziemy na jakim hostingu się znajduje i znajdziemy dostęp do bazy danych bo co serwer to jest to różnie realizowane. W OVH robi się to przez autorski panel: https://www.ovh.pl/managerv3/ lub nazwadomeny.pl/phpmyadmin To ostatnie jest najbardziej popularne spróbuj wpisać: nazwaswojejdomeny.pl/phpmyadmin i zalogować się danymi które posiadasz

Moja domena to cs-slaski.pl po wpisaniu cs-slaski.pl/phpmyadmin jest napisane że nie ma takiej strony ;/

Strona leży na jakimś serwerze w firmie OVH dostęp do bazy uzyskasz pod adresem https://phpmyadmin.ovh.net/

Bardzo dziękuje za pomoc! Udało mi się zalogować tylko nadal nie wiem jak wejść w dane tematy bądź zrobić jakieś czyszczenie najnowyszch (spamerskich) tematów. W zakładce struktura są tabele, ale żadna nie zajmuje jakiejś masowej ilości pamięci więc to chyba nie w strukturach.

Z lewej strony wszedłem w forum posts i inne typu forum coś tam, ale dalej nic.

Podeślij mi dane dostępowe do forum i bazy na meila knowak[at]psr.com.pl postaram się Ci pomóc.

Kamil Nowak

Nie będe dawał żądnych danych tym badziej osobie, która ma 2 posty na foroum. Proszę o pomoc w tym temacie.