Odzyskiwanie zdjęć po wskazaniu lokalizacji

Cześć wam…

Dziś robiłem porządek z komputerem bo zauważyłem, że mi mocno zwolnił… Kilka dni temu zimporotwałem z karty zdjęcia do Obrazów… Niestety usunąłem te zdjęcia :frowning: :frowning:

Ponadto… komputer został wyczyszczony, kosz, ccliner, odkurzacz i jeszcze defragmentacja dysków…

Kiedyś bawiłem się w odzyskiwanie plików i program odzyskiwał wszystko co zostało usunięte. I dysk kompletnie mi się zatkał i był mega problem z poruszaniem się w Windowsie.

Szukam programu który odzyska zdjęcia po wskazaniu mu lokalizacji gdzie ma szukać… Najlepiej z podglądem miniatur :smiley:

Czy ktoś może coś polecić? Sprawa dość pilna…

W Recuva możesz wybrać lokalizację gdzie znajdowały się pliki:

odzyskanie-usunietych-zdjec-zaawansowany-program-t517136.html

Recuva, ale jeżeli tą defragmentację przeprowadzałeś po usunięciu tych plików to masz znikome szanse na odzyskanie czegokolwiek.

A co z kartą? Z niej też przecież można spróbować odzyskać zdjęcia.

:roll:

odzyskiwanie-usunietych-danych-plikow-t78136.html

Odzyskanie z karty: odzyskiwanie-zdjec-kart-pamieci-t185123.html

Ten progrm nigdy mnie nie zawiódł, może tobie też pomoże. Pamiętaj o instalacji na innej partycji niż usunięte foto. http://www.dobreprogramy.pl/Power-Data- … 27987.html

Dobra można zamknąć temat, bo… zdjęcia dzięki Bogu miałem na karcie w aparacie! Ufff dobrze, że powstały te kilka gb karty :slight_smile: :slight_smile: