Odzyskiwanie zdjęć z dysku twardego po formacie

Tak jak w temacie czy ktoś wie jak lub jakim programem można odzyskać zdjęcia które zostały skasowane z dysku twardego, który nie był formatowany, oraz czy da się odzyskać zdjęcia z dysku który był formatowany i na nowo system został na nim zainstalowany

Bardzo proszę o pomoc.

Jeżeli dysk nie był formatowany, to pomoże Ci np. program “O&O DiscRecovery”. Oczywiście jeśli pliki, które chcesz odzyskać nie zostały nadpisane przez inne.

Polecam program firmy: Ontrack o nazwie “Easy Recovery Professional”

program robi czary i odzyskuje dane nie tylko z dysku ktory zostal potraktowany FORMATEM ale i np. po usunieciu partycji. Wskazujesz mu poprostu czego ma szukac na dysku ktory zostal wyczyszczony… jpg czy np doc itp… Ja mam komputer przenosny i mialem od nowosci jedna partycje i z pewnych powodow dysk mi caly padl programowo, jedyne wyjscie bylo format i nowy windows… po zainstalowaniu windy, po podzieleniu dysku na dwie partycje program odzyskujacy dane odnalazl co mialem na poprzednim dysku. Polecam. Jesli bedziesz mial problemy ze znalezieniem tego softu daj znaxc na gg. 2289600

\Pozzdro

Kilka miesięcy temu odzyskiwałem kumplowi zdjęcia z padniętego dysku. Easy Recovery Professional z około 1500 zdjęć odzyskał 327. Dobre i to :slight_smile:

jak był format to nie ma sznas

Co ty pleciesz. Kiedyś na vortalu był taki news o najbardziej nieprawdopodobnych sytuacjach w którcyh odzyskano dane z dysku.

I było między innymi coś takiego, że koleś z 9 razy sformatował dysk i mimo to odzyskano dane.

Ze swojej strony mogę polecić PC Inspector File&Recovery

no ja polecam

:arrow: http://www.oo-software.com/home/en/prod … krecovery/

ale nie ma szans zwykły użytkownik a do odzyskiwania danych po dziewięcu formatach są przeznaczone specjalistyczne firmy którym sie za to płaci :stuck_out_tongue: