Odzyskiwanie zdjęć z karty z cyfrówki?

To, że da sie odzyskac z takiej karty zdjęcia po jej sformatowaniu to wiem ale jeśli sie wykonało juz na niej jedno zdjecie to czy wtedy mozna odzyskac reszte. Pytanie moje dlatego jest, bo czy on robi tak, ze skoro na reszcie sektorów jeszcze nic nie zapisano to czy mozna je jeszcze odzyskac (pomimo wczesniejszej formatki) czy tez nie??

można próbować. Powinieneś coś odzyskać.

Spróbuj użyć http://pcinspector.de/smart_media_recov … elcome.htm

Jednym z lepszych programów jest Recover My Files. Jest to program komercyjny. Możesz spróbować go zainstalować. Wersja testowa znajduje wszystkie pliki i je podgląda ale nie można ich zapisać. trzeba mieć wersję zarejestrowaną.

Program jest świetny. Odzyskał 96 zdjęć ze 150 po formacie, zrobieniu 10zdjęć i kolejnym fomacie :smiley: A Ontrack Easy Recovery nie odzyskał już nic.

Ściągnij program RecoverMyFiles ver. 3.94. Powinien odzyskać wsystkie pliki skasowane nawet po kilku formatach. Wybierz opcję complet format recover. Pozdrawiam

Mam problem z odzyskaniem zdjęć z Kodaka EasyShare CX7330 i/lub CX6200 (mam oba).

System wykrywa tą kartę jako aparat a nie jako typ pamięci zewnętrznej. Dlatego mam problem z ich odzyskaniem. A nie mam żadnej opcji w tym modelu za pomocą której mógłbym coś takiego dokonać.

Mam problem z fotosikiem dlatego fotki poszły na grono ;/

gallery-15674660-500x500.jpg

gallery-15674661.jpg

Pożycz od kumpla czytnik kart i do boju. :slight_smile:

Kolego pożycz mi czytnik! Bo reszta towarzystwa nie ma Kodaków więc nie potrzebuje ;/

Tu nie chodzi o kodaka tylko o rodzaj karty. A jak wiesz czytniki są z reguły uniwersalne i pasują do wielu rodzajów kart. Myślę, że jak dobrze poszukasz to coś namierzysz. :slight_smile:

Nie wiem jaka karta jest w twoim kodaku ale na allegro możesz namierzyć czytniki już od 7 PLN. Zawsze w domu się przyda.

Choć oczywiście niestety nie gwarantuje to odzyskania przez ciebie fotek, dla tego radziłem na razie pożyczyć.