OE i spam

(Tony321) #1

Witam ciągle na klienta poczty dostaje kilkadziesiat emailow z taka trescia

Lub jeszcze jakies troche inne tresci ...... jak zrobic bez instalowania ANTISPAMU zeby od tych kolesi nie przychodziły na mojego emaila te listy ?...

Sa one od takich nadawców jak

Phenylephrine-Acetaminophen-GG lub United Mushtaq nie wiem czy to sie przyda do czegos ale nie chciał bym otrzymywac tych wiadomosci ;//.

A jak instalacja Antispamu bedzie potrzebna to prosze zaoferowac mi jakis bezpłatny prosty w uzyciu dobry program ANTYSPAMOWY.

(aero) #2

Ja Ci polecam tylko tego :

Skuteczny, a co najważniejsze za darmo :stuck_out_tongue:

(Danielm86) #3

dodaj do reguł

adres spamera np

*@spamer.com

i utwórz reg€łe by usuwało od razu z serwera

Możesz eż ściągnąc jakiś program do blokowania spamu

ps

Na drugi raz nie rozdawaj w internecie swojego maila na prawo i na lewo, bo takie są tego skutki

(Tony321) #4

AERO a mogł bys powiedziec czy ta ikonka w trayu musi byc ? Czy mona jakos zrobic zeby pokazywła sie tylko wtedy gdy właczam OE ? :>

(aero) #5

tak musi być, bo program włącza się przy uruchomien

iu kompa :wink:

nie , ale możesz sobie ustawić, tak żeby ikonka w trayu w ogóle była ukryta, przez opcje prawoklik na taskbar / properties/ w o[pcji hide inactive icons, klikamy na customize i ustawiasz sobie jakie ikonki mają ci się wyświetlać, a jakie mają być ukryte :stuck_out_tongue:

(Tony321) #6

No dobra aero nastepne pytanie. Dlaczego ten spamihilator zablokował mi maila od DOBRYCH programow ? i jeszcze jedno o co chodzi w opcjach jak klikne w zakładki filtry to pokazuje mi sie takie okienko z 5 filtrami a jak klikne w wiecej filtrow to pokazuje sie ze moge zainstalowac cos koło 40+ filtrow.... moze je zainstalowac?

(aero) #7

a czasem nie ustawiłeś sobie filtra " agresywny " ??

(Tony321) #8

nie :stuck_out_tongue_winking_eye: