OE i spam

Witam ciągle na klienta poczty dostaje kilkadziesiat emailow z taka trescia

Lub jeszcze jakies troche inne tresci … jak zrobic bez instalowania ANTISPAMU zeby od tych kolesi nie przychodziły na mojego emaila te listy ?..

Sa one od takich nadawców jak

Phenylephrine-Acetaminophen-GG lub United Mushtaq nie wiem czy to sie przyda do czegos ale nie chciał bym otrzymywac tych wiadomosci ;//.

A jak instalacja Antispamu bedzie potrzebna to prosze zaoferowac mi jakis bezpłatny prosty w uzyciu dobry program ANTYSPAMOWY.

Ja Ci polecam tylko tego :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1059&t=81

Skuteczny, a co najważniejsze za darmo :stuck_out_tongue:

dodaj do reguł

adres spamera np

*@spamer.com

i utwórz reg€łe by usuwało od razu z serwera

Możesz eż ściągnąc jakiś program do blokowania spamu

ps

Na drugi raz nie rozdawaj w internecie swojego maila na prawo i na lewo, bo takie są tego skutki

AERO a mogł bys powiedziec czy ta ikonka w trayu musi byc ? Czy mona jakos zrobic zeby pokazywła sie tylko wtedy gdy właczam OE ? :>

tak musi być, bo program włącza się przy uruchomien

iu kompa :wink:

nie , ale możesz sobie ustawić, tak żeby ikonka w trayu w ogóle była ukryta, przez opcje prawoklik na taskbar / properties/ w o[pcji hide inactive icons, klikamy na customize i ustawiasz sobie jakie ikonki mają ci się wyświetlać, a jakie mają być ukryte :stuck_out_tongue:

No dobra aero nastepne pytanie. Dlaczego ten spamihilator zablokował mi maila od DOBRYCH programow ? i jeszcze jedno o co chodzi w opcjach jak klikne w zakładki filtry to pokazuje mi sie takie okienko z 5 filtrami a jak klikne w wiecej filtrow to pokazuje sie ze moge zainstalowac cos koło 40+ filtrow… moze je zainstalowac?

a czasem nie ustawiłeś sobie filtra " agresywny " ??

nie :stuck_out_tongue_winking_eye: