Oferta internetu w Simplusie- pytania

Ponieważ Play nie ma zbyt korzystnych warunków Internetu, a WiFi darmowe ciężko znaleźć w moim mieście chciałbym kupic sobie starter Simplus i kupować sobie pakiety Internetu (te po 50 MB). Mam więc pytanie. Kupię sobie powiedzmy 2 pakiety za 20 zł. to one sie sumują?

Po drugie ten limit często mi będzie starczał na dość długo, a będę kupować sobie karty po 30 zł. to po miesiącu bez doładowań Internet się zablokuje?

Pozdrawiam. :wink:

pakiety się nie sumują,

a gdy wykorzystasz limit danych przed czasem, to kolejny pakiet

możesz aktywować dopiero po minięciu ważności aktualnie posiadanego.

jeśli chodzi o możliwość użytkowania tego pakietu bo zablokowaniu konta,

to nie mam pewności, bo w końcu blokuje tylko połączenia wychodzące i wysyłanie smsów.

mimo to - polecam, w połączeniu z operą mini jest to świetna sprawa

jeśli chcesz korzystać z samego internetu to polecam SimDatę, warunki internetu sa korzystniejsze niz pakiet simplusa. ;]

No może sporadycznie kilka połączeń. Poza tym nie chcę mieć już niczego, co ma jakiś związek z iPlusem.

Wystarczy mi zwykła karta pre-paid Plusa do używania Internetu- poza tym muszę przecież być dostępny- nie mam dwóch telefonów, ani telefonu z Dual SIM. Musze być w razie czego dostępny.

Mam poza tym dodatkowe pytania:

  1. Czy jeśli będę za granicą, to będę też miał Internet w ramach tego pakietu i czy w razie czego będę mógł wykupić nowy (za granicą)?

  2. Jeżeli mam ten pakiet to mogę korzystać z każdego zakresu (jeśli dostępny)- HSDPA, UMTS, EDGE, czy GPRS?

  3. Mam telefon z obsługą HSDPA do 3.6 Mb/s. Będzie też działać mi zwykłe HSDPA 7.2 Mb/s, tylko zmniejszone do 3.6 Mb/s?

  4. Jesli chodzi o ofertę, to na pewno Plus ma najlepsze warunki Internetu, czy ma to jakis inny operator?

Pozdraiam.

Raczej będzie roaming który jest prawdę mówiąc bardzo drogi za min rozmowy płaci się z 8 zł a za 100 kb/s to już wolę nie myśleć…

Acha

  1. Mam telefon z obsługą HSDPA do 3.6 Mb/s. Będzie też działać mi zwykłe HSDPA 7.2 Mb/s, tylko zmniejszone do 3.6 Mb/s?

acha

Jesli chodzi o ofertę, to na pewno Plus ma najlepsze warunki Internetu, czy ma to jakis inny operator?

Ja bym popatrzył jeszcze na Play ma też bardzo ciekawą ofertę neta na kartę, a na start dostajesz 1 GB :slight_smile: za każde doładowania zmniejsza się limit.

Ciekawostka. Przyda się na pewno, ponieważ mam telefon z simlockiem na Play i jeśli będę mógł użyc karty Play nie będę musiał bawić się w omijanie tego. :slight_smile: