Oferta Internetu

(Ziomixiu) #1

Poszukuje jakiegoś internetu radiowego żeby abonament nie przekraczał 35-40zł/mies. Jeśli znacie jakiś to pisać i jaki kontakt z adminem lub kimś z kim mógłbym podpisać umowę z góry dziękuję

(Bula90) #2

za 45 zl w multimedia polska ale predkosc tylko 256kb/s jesli jestes w zasiegu radiowym ich moc jest wysoka sygnalu az 5ghz

(Ziomixiu) #3

Trochę słaby :slight_smile: A jakie ip stałe czy zmienne??

(Bula90) #4

stale

(Airborn) #5

ciekawe, jeszcze nie spotkałem się z mocą sygnału podawaną w hercach

(Ziomixiu) #6

Dobrze że zauważyłeś ja też nie:)

Ale jak by był trochę tańszy

tak do 40 najlepiej jak by był 35zł.

(Joemix) #7

Nie moc sygnału tylko CZĘSTOTLIWOŚĆ... 5Ghz jest troche lepciejszym rozwiązaniem niz 2,coś tam Ghz...

(Ziomixiu) #8

A oprucz MUltimedi ktoś może jeszcze coś innego zaproponuje bo może coś mnie bardziej zadowoli:)

(Bolo92) #9

Od kiedy to Multimedia czy poodbne tam firemki nadają radiowo ?? Pierwszy raz coś słysze, poczytałeś na forum 5 przez 10 i piszesz bzdury.

Popytaj po sąsiadach może mają coś podobnego, radiowy na całą Polskę :stuck_out_tongue: Nie napisałeś nawet gdzie mieszkasz, ale jak radiowy to radzę szukać w promieniu 2-3km po znajomych itp.

(Ziomixiu) #10

Znajomi mają LAN jak całe moje osiedle taki słaby że w *** a ja chce jakiegoś dobrego neta a mieszkam w Łańcucie to jakieś 15km od Rzeszowa:)

EDIT

Radzę zważać na słowa.

Sdar

(Bolo92) #11

Wiem gdzie jest Łańcut, bo mieszkam też ok. 15km od Rzeszowa :stuck_out_tongue: Tylko że nie na Wschód od niego a na Północ. Więc skoro admini tam jeszcze rzeźbią ^^ to pasowałoby Ci założyć coś jak Netia itp. tylko żeby to było w granicach 40zł i w miare krótko to raczej pazerne byś miał to łącze :frowning: Radzę przepatrzeć netia, tp, multimedia itd. to co na Twoich liniach dostępneAle Tele2 to raczej odradzam, może i udaje się paru osobom nie mieć problemów z nimi ale to raczej loteria :P. Jeszcze raz kumpli, popatrzeć prędkości, pingi w grach itp. rzeczy.

(Joemix) #12

Nadaje u mnie od kiedy se postawili maszta na kominie :smiley:

(Ziomixiu) #13

Nie no zdecydowanie Netia bende zakładał po nowym roku:)

(Bolo92) #14

Na pewno Netia ?? ^^ Ale to na pewno nie zasięg na całą Polskę.

(Joemix) #15

Pytanie było "od kiedy MULTIMEDIA" a ty pytasz "czy napewno NETIA" więc nie na pewno netia, prawie na pewno multimedia - to kablówka sygnał daje po kabli antenowym, ale to w blokach, a na peryferiach neta puszczają tylko radiowo - nie na całą polskę jakieś 5-7km od nadajnika. Ale nie znam szczegółów mam od innego providera... (1,5/0,5 mega - zewnętrzny numer, bez limitu transferu za 80zeta - informacyjne)