Oferta MIX PLAY

Witam, przeczytałem właśnie, że w Playu można mieć Mixa z telefonem SE K800i za złotówke już za 10zł miesięcznie. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co w tym dokładnie chodzi bo jakoś tak w to nie wierze ;d

Czyli, że ja idę do salonu Playa, podpisuje umowę na 2-3 lata i wystarczy, że miesięcznie będę kupował doładowania za 10zł? Czy to jest przez jakiś okres? Czy jak?

// Połączono posty.

Dobra, znalazłem coś takiego, że bym musiał podpisać umowę na 3 lata w mega mixie w playu, dostaje se k800i za 1zł i kwota doładowania miesięcznie minimum to 25zł.

To prawda? są jakieś kruczki w tym?

Mayron ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Proszę również o dostosowanie swoich przyszłych wiadomości do tego ogłoszenia: viewtopic.php?f=3t=213590