Oferta Mixplus, który telefon wybrac?

Witam,

jak w temacie chciałbym przejsc do MixPlusa ze względu na moją dziewczynę. Przyznam ze tak sobie do tego podchodze w każdym razie jeśli juz mam przejść i płacic iles tam kasy za doładowania to chciałbym przynajmniej dobry telefon. Szczerze mowiąc to nieznam sie za bardzo na tych softach od producentów czy na androidach zalezy mi na funkcjonalności za w miare rozsądna cenę mysle ze około 300 zł (ewentualnie troche ponad) jestem w stanie zapłacić.

Moje oczekiwania:

  • Wi-Fi

  • na aparacie mi tak nie zalezy

  • dobry wyświetlacz z klawiatora QWERTY (niestety fizyczna klawiatórę posiada jedynie Delphi) na którego sie w sumie połasiłem ale nic na szybko przecież.

  • dobrze by bylo gdyby bateria była w miare dobra

  • GPS bardzo mile widziany :slight_smile:

Ogolnie chciałbym żeby telefon był w miare ogarniety, swobodne kozystanie z internetu i bez problemowe pisanie sms-ów. Chciałbym też czasem zagrac w jakas gierke i zeby nie spowodowało to szybkiego rozładowania baterii.

tutaj ich oferta

6554.th.jpg

ja na twoim miejscu wybralbym samsunga avile z gps, drogu bardzo nie jest, sam mam taki ale bez gps. mozesz nie byc zadowolony z klawiatury qwerty bo ma za male przyciski, przynajmniej dla mnie ale pisac sie da

ogolnie telefon fajny, bateria mi trzyma ok 7 dni przy srednim uzytkowaniu przy duzym ok 4 dni. polecam i pozdrawiam

ja na Twoim miejscu dokładnie bym się zastanowił czy przechodzić wogóle do MixPlusa.

Radzę przeczytać ich cennik i zoabczyć ofertę promocyjną (?!)

Pozdrawiam

Rozumiem, udało mi się przekonać dziewczynę żeby przeszła ze mną do PLAY, w takim razie co polecacie z oferowanych przez nich telefonów. Na razie rozważam Samsunga Monte gdyż ma to na czym mi zależy czyli WiFi, GPS, i w miarę dobry dotykowy wyświetlacz, niestety nie posiada klawiatury QWERTY i ma słabą baterię z tego co czytałem :roll: Jednak jak do tej pory nie znalazłem lepszego w rozsądnej cenie.

Jeśli nie zależy ci na Androidzie czy innym systemie, to może Nokia 5730. Ma QWERTY, Wifi i jest telefonem muzycznym do tego aparata 3,2mpx. Tutaj jest specyfikacja Nokia 5730

Pozdrawiam

Jak już pisałem Interesują mnie telefony podane w ofercie mix Plusa (ewentualnie Play od niedawna) a owa Nokia przekracza mój budżet (do około 300zl) i nie posiada dotykowego ekranu co przy klawiaturze QWERTY jest dla mnie dziwne i do tego posiada zwykłą klawiaturę numeryczną, za dużo tych klawiatur jak na mój gust :wink:

jeśli chcesz brać w mixie czy to w plusie czy play to i tak nie bedziesz miał większego wyboru.

tymbardziej z wifi, qwerty i ekranem dotykowym.

jedyną propozycja w miarę do 300zł jest LG Swift ale on nie posiada fizycznej qwerty.