Oferta na kartę . Jaki operator godny polecenia?

Witajcie!, a więc, tak jak w temacie za kilka dni w końcu kończy mi się abonament w orange i chcę przejść na ofertę na kartę  oczywiście z kilkoma ofertami się zapoznałem, ale i tak mam mega mętlik w głowie… 

No to może lepiej zostań w Orange?

Zdecydowanie Orange. W chwili obecnej nie widzę innych (lepszych) operatorów.

Włączając usługi obniżacjące koszty (w POP) można nieźle zaoszczędzić.

Zależy do jakiej sieci najwięcej dzwonisz i smsujesz.

Teraz każdy przenosi te swoje numery do różnych sieci że po numerze trudno stwierdzić kto gdzie jest… 

A co sądzicie o nju mobile czy też plush na kartę ? 

Najczęściej to miałem ludzi w orange i plusie a teraz to wszyscy gdzieś pouciekali…  Najlepszym rozwiązaniem byłby jakiś pakiet dla wszystkich sieci.

 

Może i ja coś od siebie dodam, a raczej spytam autora tematu. Co jest dla ciebie najważniejsze - dzwonienie, wysyłanie mms/sms czy obsługa internetu ? 

Jak poznamy twoje standardy, łatwiej będzie nam pomóc Ci wybrać właściwą sieć. 

Najczęściej SMS-y a na drugim miejscu telefonowanie. MMS bardzo rzadko a co do internetu to zazwyczaj się korzystało poprzez wi-fi.  A więc podsumowując sms i dzwonienie. :slight_smile:  

To najbardziej opłacają się pakiety SMS w orange. Dodatkowo jak właczysz usługę Prezent, to dostajesz tyle minut do wszystkich sieci, ile doładowałeś konto.

A jakieś inne propozycje ? Będę wdzięczny:) 

Każdy z nas mógłby zaproponować Ci to, czego sam używa.

Ja osobiście na przestrzeni lat próbowałem przenieść się z Orange do innych operatorów. Zawsze z tym samym skutkiem - powrót do Orange.

 

Zarządzanie usługami poprzez Orange online jest bardzo proste.

W łatwy sposób można smienić taryfę, a nastepnie powrócić do poprzedeniej, bez utraty środków.

W zależnośći od potrzeb, można przełączać się na usługi obniżające koszty połączeń, wiadomości sms…

Dodatkowo w święta są promocje jak pakiety internnetowe 3GB w cenie 3zł, które można dowolnie łączyć.

Za staż w sieci otrzymujesz darmowe minuty do wszystkich sieci, smsy…

 

Jedyne, co mogę tej sieci zarzucić, to beznadziejny system zarządzani pakietem internetowym.

Skończy Ci się pakiet. Zeżre Ci środki z konta. A dopiero po tym otrzymasz smsa, że pakiet się skończył, a z internetu nie możesz dłużej korzystać, bo… Nie masz już ani grosza na koncie…

Skoro nie interesuje cię ciekawa  oferta na dzwonienie czy pakiety danych a chcesz się skupić na pisaniu wiadomości, to powinieneś się zainteresować takimi opcjami operatorów :

 

Play - możesz wykupić za 5zł - 7 dni nielimitowanych sms do wszystkich sieci, lub za 10 - 30dni.

T-mobile - sms do 160 znaków jest bezpłatny.

Plus - rozmowy sms bez limitu 

 

 

i tak dalej i dalej. Najlepiej będzie jak przejdziesz się do operatorów i pozbierasz propozycje “na kartę”. Poza tym powinieneś uderzyć do swojego operatora i wybadać go, bo może uda się załatwić korzystniejszą ofertę dla ciebie.

Jeszcze wszystko jest zależne od tego czy chcesz zachować numer (migracja do innej sieci) lub czy chcesz zaczynać z nowym ?

Zdecydowanie chcę zachować swój numer :slight_smile: Dziękuje bardzo za wszystkie podpowiedzi ! :slight_smile: