Oferta na karte Tak-Tak

Witam.

Po 8 latach płacenia abonamentu w sieci era postanowiłem przenieść numer na kartę tak-tak, lecz dowiedziałem się z biura obsługi ze bez doładowywania mogę stracić numer nawet po miesiącu czy to prawda ? ile jest ważna karta sim bez doładowywania jak to w końcu działa ? czy muszę doładowywać co miesiąc za 25 zl zeby nie stracić numeru ?

Mam abonament w Erze oraz drugi telefon z TAK TAK z którego sporadycznie korzystam, praktycznie jak brat z zagranicy przyjedzie. Za 25 zeta to doladowanie na 1 miesiąc, po tym czasie nie masz połaczeń wychodzących natoniast połaczenia przychodzące to jeszcze 1 miesięc. A co do samego numeru to nie doładowywałem konta (najdłużej) przez 7 miesięcy, po tym czasie doladowałem i mam kartę aktywną, tak więc podejżewam że numer można stracić po ponad 12 miesiącach.

25 zł doładowania to przedłużenie ważności o 1 miesiąc +1 miesiąc na odbieranie

ale optymalne jest doładowanie za 50zł wówczas jest to 3 miesiące +1 miesiąc na odbieranie bo doładowanie za 100 zł to tylko 4 miesiące

oczywiście się to kumuluje do 1 roku dlatego nawet rok nie doładowywałem

dla porównania Play Fresh

wystarczy 5 zł doładowania i masz rok ważności :stuck_out_tongue:

w takim razie czy da się przejść z tak-taku na playa z zachowaniem numeru ?

Da rade tylko musisz się udać do punktu PLAY’a

A gdzie ty takie informacje słyszałeś ? :shock: . Jeśli już to jest na odwrót, do Play jest drogo …

Zanim napiszesz takie głupoty,to wcześniej sprawdź .

Z Ery jak dzwonisz do Play to płacisz więcej,a nie odwrotnie.

Nieopłaca się przenosić karty do Tak Tak, zdecydowanie lepiej do sieci Play. Raz jak doładujesz nawet za minimalną kwotę to karta będzie aktywna przez rok.

w play masz do wszystkich te samą stawke ,obojętnie czy dzwonisz do ery,orange,plusa czy innego kaktusa zawsze masz tę samą stawke

doładowanie za 5zł masz karte ważną cały rok

Dodatkowo za przeniesienie numeru do play dostaje się 60zł na rozmowy i smsy.

Pól roku temu Play miał ponad 4.5 mln

A czy jest super? Jednemu pasuje, innemu nie

Jeśli chodzi co do tematu, to tak jak napisalem wcześniej, nie doładowywałem karty max 7 miesięcy i po doładowaniu dalej go miałem(numer), i podejżewam że max aby stracić numer to ze 12 miesięcy , ale nie jestem tego pewien. A systematycznie mam przerwy po 3 - 4 - 5 miesięcy od blokady połaczeń przychodzących i dalej go mam.