Oferta neostrady TP 2mb w dzien 4mb w nocy

:!: Witam serdecznie :!:

Otórz chciałbym sie Was zapytać czy jest taka oferta w Neostradzie TP że jezeli weźmiesz 2mb to w nocu masz 4mb? Slyszałem że jest ale ta oferta jest dostępna dla stałych klientów TP. Czy ktoś może poprzeć moją teze, bądź ewentualnie dać link do strony, żeby można było sobie o tym pocztać? Pozdrawiam pinio150

Smacznego jajka Wesołego Alleluja

Nie ma czegoś takiego.

Jestem do 30.04.09 klientem tp, od 2003roku, przez ten czas poszło do nich ponad 7000zł opłat za internet, telefon dostępny od 96roku, abonament do 2006roku za 40zł standardowy - kolejne 5kafli (+ zawieszenie 21,35 do tego czasu prawie tauzen)

W lutym dzwoniłem na 9393, polazłem do salonu.

Ich oferta utrzymaniowa dla stałych klientów to neostrada z telewizją, dostępna dla każdego dresa z ulicy.

Jeszcze na dodatek tego wszystkiego otrzymałem wczoraj na @ fakturę na pożegnanie za neostradę na kwotę 187zł netto. A wypowiedzenie mają w systemie od lutego :slight_smile:

30.04 jestem wolnym człowiekiem, nic wspólnego nie będę miał z tą firmą.

Każdemu życzę znalezienie alternatywnego operatora.

Zajrzyj sobie tu —> viewtopic.php?f=6&t=323750

odbiegając od tematu neostrady TP, to NETIA ma 4mb za 80zł bodajrze, tylko teraz pytanie jak to jest naprawde czy są te 4 mb czyli 512 mb/ download, czy predkośc jest stałą, etc… Najbardziej to sie obawiam tego bo kuzyn jak chciał sobie pierwszy raz załozyc internet wybrał netie i od czerwca jak zamowił to do grudnia sie męczył i wkońcu zrezygnował i wzioł z TP internet. Pytanie jak ja bym zmienił dostawce internetu czy też bym tyle się meczył, tylko od podpisania umowy 1-2 dni aktywacja i moge korzystac bez przeszkod z neti? Jak to jest w praktyce ma ktos z Neti internet 4mb? lub wiecej moze?