Oferta PlayMix i wybór telefonu

pyt. 1: Czy mógłby mi ktoś przełożyć na “chłopski rozum” oferte playmix bo już się troche pogubiłem

pyt. 2: Który telefon z ich oferty wybrać: Samsung J400, SonyEricsson K530i czy Samsung L-760??

Tak na chłopski rozum to patrz:

podpisujesz z play umowę na 24 lub 36 miesięcy, w której zobowiązujesz się zachować ważność połączeń wychodzących doładowując konto co jakiś czas. “Co jakiś czas”, tzn. że np jak doładujesz sobie za 30 zł, to za 30 dni znowu, żeby nie przekroczyć ważności połączeń wychodzących.I tak w kółko, przez cały okres umowy. Oczywiście możesz doładowywać częściej jak Ci zabraknie kasy :smiley: Możesz sobie doładowywać konto jakimi kwotami chcesz, wszystko zależy od Ciebie.

Wybierasz sobie telefon w promocyjnej cenie i cieszysz się, że masz fajny telefon :smiley:

mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłem, ale jak coś to pytaj :stuck_out_tongue:

czyli cos podobnego do Tak-Tak fona? a który telefon?

Zgadzam z wszystkim co napisał

niedzwiedz111 Sorry za oftopa, ale patrzyłeś może ofertę Play Lajt ?? Tam też płacisz 30zł na miesiąc, a dostajesz 40zł do wykorzystania w każdej sieci :wink:

Jeżeli masz zamiar wysłać sms na tapety, jakieś fundacje itd. to nie polecam na abonament ponieważ kasę będzie ci pobierało z konta, które się nazywa “poza abonamentem” czyli byś musiał za każdego takiego sms dopłacać do rachunku.

Ja sam i mój brat mamy PlayLajt i nie żałujemy :mrgreen:

PS. W PlayLajt można bezproblemowo sprawdzać ilość kasy na koncie tak jak w ofercie na kartę czy mix.

O na przykład :smiley:

A co do telefonu, tow sumie masz klapke zwykłego blocka i slidera. Pomyśl co Ci się będzie lepiej użytkowało.

Aha i np. J400 ma gorszy (ilość mln pixeli) aparat bo 1,3 a te dwa pozostałe 2,0