Oferta Plusa Internet LTE 100Mb/50Mb z limitem 20GB czy ktoś poleca?

Witam

Spotkałem się z ofertą internetu LTE z Plusa 100/50 Mb z limitem 20GB po tym spadek o 50% - czy ktoś może użytkuje takie połączenie? jakie macie opinie?

Powiem szczerze, że nie wiem. Aktualnie korzystam z internetu na kartę Play. Za 45 zł miesięcznie mam nielitowany internet LTE przez cały miesiąc (predkosci zalezne od odległości - u kumpla jest 20/15, a u mnie 30/30). Gdzieś w regulaminie wyszło, że limit jest, ale dopiero na poziomie 100GB. I najważniejsze nie jesteś powiązany umową.

 

Prawda jest taka, że te limity są śmiesznie niskie. Ja przy zwykłym korzystaniu z komputera: strony jakiś filmik na YT, trochę pograć przez neta i od czasu do czasu do czasu dociągnąć jakąś łatkę na steamie do gry zużywam 20GB w około  tydzień (sprawdzałem, by sprawdzić jak to u mnie faktycznie wygląda). Oczywiście nie mówię tu o oglądaniu filmów z serwisów VOD czy ściąganie gier przez STEAMA czy inną platformę - to już w ogóle ubija cały transfer 20GB.

 

U mnie miesięczne zużycie układało się w okolicach 75GB.

Zanim zaczniesz się zastanawiać nad internetem z limitem proponuje zainstalować program do internetu, który zestawi Ci ilość przesyłanych danych. Po około 1~2 tygodniach będziesz mieć ilość którą możesz oszacować miesięczne zużycie. Pomnożysz to przez 1.25 i będziesz mieć taki akceptowalny dla Ciebie limit. Nie ma co się męczyć z minimalnymi transferami:/