Oferta Polsatu cyfrowego

Otóż chodzi o ta oferte Zestaw satelitarny na wlasnosc po 13 miesiacu umowy :

http://www.cyfrowypolsat.pl/index.php?id=zestawy

moze mi ktoś powiedziec jaka jest cena abonamentu po 13 miesiacach (poczatkowa 29,90zl)

przez 12 miesięcy płacisz czynsz za udostępnienie zestawu w wysokości 5 zł miesięcznie. Po wniesieniu ostatniej, 12 wpłaty zestaw staje się Twoją własnością - tzn place miesiecznie przez rok - 12* 29,90+5zl ?? dobrze to rozumiem ?? i za co konkretnie sie płaci 199zł ??

aha i jeszcze jedna opcja - czy jest mozliwosc podlaczenia tego do wiecej niz jednego TV? (bo w tej chwili mam kablowke i rozprowadziłem na caly dom na 4 tv i w kazdym moge ogladac co innego) czy z tym rowniez mozna tak zrobic ? bez wiekszysz strat na jakosci odbioru?

i kolejne pytanie czy jest legalne podlaczenie tv z drugiego mieszkania :slight_smile: ? tzn. pietro nizej

I w dwóch mieszkaniach będziecie oglądać ten sam kanał… :slight_smile:

Co do tej masy pytań…osobiście zadałbym je na tym forum…

Bo slyszałem ze jest jakos mozliwe podlaczenie przez to ze kazdy TV bedzie mial swoj tuner… tylko chodzi konkretnie (jaki i ile by kosztował) czy wogołe bedzie mi sie kalkulowac taka inwestycja…

djmac: Jeżeli masz 2gi tuner to potrzebna też 2ga karta odkodowująca a to już jest nielegalne o ile masz napisane w umowie inaczej :slight_smile:

199 pewnie za czache - Tą satelite, przynajmniej kiedyś tak było jak jest teraz nie jestem pewien.

Przez rok płacisz 12x30 (w przybliżeniu) + 5 zł, a po roku - dok. po 13 miesiącach - 30 zł ;)) o ile w umowie jest ta opłata po roku wpisana…

Mozna bez problemu,gorzej jakbys to udostepnił,sąsiadowi,koledze w drugim bloku,jak w swoim mieszkaniu to mozesz dzielic nawet na 1000 TV.

No i najważniejsze w umowie nie ma zapisu o zakazie dzielenia. ( takie umowy są głownie u dostawców neta,nie u wszystkich iż nie mozna dzielić na dwa kompy nawet w obrębie mieszkania.)