Office 2003 , 2007 czy Oo?

Jak wyżej. Mam dylemat. Potrzebuję go tylko do pisania zwykłych rzeczy i czasami wstawienia wykresu i robienia prezentacji i do jakiś tabel:)

Wydaje mi się, że produkt Microsoftu jest już dostatecznie rozbudowany i zaawansowany. Gdybym miał trochę kaski, zapewne zakupił bym licencję, zali wżdy korzystam z OpenOffice i jestem z niego zadowolony - po prostu spełnia moje wymagania i legalnie mogę z niego korzystać. Jeśli potrzebujesz tego typu pakietu do tego co piszesz, to zakup MS Office byłby chyba przerostem formy nad treścią… Pozdrawiam.

Po co dwa razy ten sam temat…

Wszystko zależy od Twoich możliwości finansowych…stać Cię na Offica to kupuj ale nie 2007,ciężko się przyzwyczaić do nowego design.

Darmowy OpenOffice doskonale się sprawdzi w takich banalnych zastosowaniach… :slight_smile:

Witam , oczywiście wszystko zależy od kasy ale nie tylko . Należy się zastanowić czy Twoje prezentacje , wykresy będą odpalane tylko na Twoim kompie , jeśli nie to na innych może być problem , kwestia zainstalowanego oprogramowania biurowego . Różnie wygląda coś stworzone w jednym a odpalone w drugim .

Na innych też

Dziwna ankieta, dziwne w niej pytanie w kontekście tego co wyżej.

Co lepsze? Do pisania i paru wykresów - nic nie lepsze, wszystkie te pakiety DO TEGO są takiej samej jakości.

Bo mam dylemat - nie wiem co wybrać więc pytam się rady forumowiczów - tyle.

Jak tylko do tego co napisałeś to weź OpenOffice a pieniądze w co innego zainwestuj…

A jaki ma on wygląd?

:roll: click!

karolzet dzięki

OpenOffice - najlepszy do zastosowań domowych. Wygląda podobnie jak MS Office 2003.

Ja mam Offica 2007 Enterprise i powiem szczerze taki ma wygląd (styl) że nie idzie się połapać… Wybrałem Offica 2003

Ja całkowicie przesiadam się na 2007… nawet może wyskubię kasę na licencję, na razie korzystam z trial… przyznam, że na początku nie można było się połapać… ale trochę posiedziałam i przyznam szczerze, jest o wiele łatwiejszy w funkcjonowaniu wbrew pozorom… Nie ma tego menu… czasami jestem ślepa i szukam długo co mi może być potrzebne, w 2007 wszystko ma sie pogrupowane… Jeżeli wcześniej nie przyzwyczaiło się do 2003 czy Oo to powinna praca być przyjemna. Jedyny minus to koszt tego oprogramowania. Ale…

jednak do zwykłego “pisania” jednak Oo… przede wszystkim darmowy. Jak się lubi wodotryski w dokumentach, jest wersja Oxygen, w której znajdzie się wiele clipartów i róznych styli… Ale jak kto lubi.