Office 2007 beta-odzyskanie klucza produktu

Mam nastepujacy problem-na 2 komputerach mialem zainstalowany Office 2007 beta z uzyskanym przez mail kluczem jednak na jednym z komputerow musialem zrobic reinstalacje windowsa i wgrywam wszystko od poczatku lacznie z MS Office.Niestety mail z kluczem produktu do tego pakietu po prostu skasowalem i nigdzie nie mam zapisanego tego klucza.W jaki sposob majac MS Office na drugim kompie moge na nim sprawdzic jaki jest klucz?Jest gdzies to zapisane w rejestrze?Prosze o pomoc i z gory dzieki!

wystarczy że postapisz tak jak byś pobierał ten office. tylko wpisujesz swój mai dostajesz klucz na ten mail co podałeś. Aby dojść do tego momentu musisz mieć zaproszenie wysyłasz do nich meila i dostajesz kod. potem wpisujesz do formularza i potem jakbyś pbierał

No niestety ale ta opcja nie dziala,w centrum obslugi podaja mi juz inny klucz ktory nie jest przypisany do tego pakietu wiec jedyne rozwiazanie to znalezienie tego wlasciwego klucza na drugim kompie tylko jak mam to zrobic?Bo nie chce mi sie sciagac tego od poczatku…:wink:

Program winkeyfinder nie jest w stanie znalezc tego klucza