Office 2007 błąd zapisu doc

Mam Windowsa Viste a w nim Office 2007. Gdy chce zapisać plik z rozszerzeniem doc a nie docx - z tym nie ma problemu wyskakuje mi taki komunikat (przy zamykaniu worda) http://i205.photobucket.com/albums/bb31 … LPIT01.jpg

Co robić? W Winowsie XP nie było tego typu problemu.

Spróbuj może zrobić update offica

FreddieMercury

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

z tego co wiem jakaś akutalizajca z tym była zwiazana

Nazwa modułu z błędem hpz3r4v2.dll wskazuje na jakiś element oprogramowania Hewlett-Packard. Miałem coś podobnego gdy drukarka sieciowa tej firmy była w trybie off-line. Jeśli korzystasz z jakiegoś urządzenia HP to zobacz czy masz taki plik w tej lokalizacji X:\Windows\System32\spool\drivers\w32x86? jeśli tak to zmień mu nazwę np. hpz3rv2.dll.bak uruchom Word-a i zobacz czy problem nadal występuje.

Rozwiń menu office, nastepnie wejdź w OPCJE PROGARMU WORD następnie w ZAPISYWANIE a tam w ZAPISZ PLIKI W FORMACIE wybierz DOKUMENTY PROGRAMU WORD 93-2003 i wtedy będzie OK

QuiGon JESTEŚ GENIALNY, WIELKIE DZIĘKI, szkoda ze tu nie można przyznawać plusów za pomoc, bo dałbym ci chyba z 10:)

Tak mam sprzęt HP jest to drukarka HP deskjet 5150. A juz miałem płakać:D bo żadna aktualizacja nie pomogła. Jeszcze raz dzięki!

Możesz mi jeszcze powiedzieć jak to jest że zmaia nazwy pliku pomogła?

Złączono Posta : 26.10.2007 (Pią) 7:08

Kurcze tylko że teraz nie moge drukować:D, są jakieś inne drivery do HP deskjet 5150?

Złączono Posta : 26.10.2007 (Pią) 7:10

Oczywiście pod Viste bo te z XP nie działają - a szkoda bo tam błędu nie byłó

Złączono Posta : 26.10.2007 (Pią) 19:16

PROSZĘ O POMOC!

Jeśli zmieniłeś nazwę tego modułu tak jak Ci pisałem to dla systemu przestał być on biblioteką i nie ładuje go po prostu przy otwieraniu Word-a. Niestety nie używam już tej drukarki ani żadnych innych użadzeń HP.

U mnie problem występował wyłącznie na laptopie w domu gdy nie było dostępu do drukarki. W pracy po podłączeniu się do sieci firmowej przywracałem orginalną nazwę pliku i wszystko działało prawidłowo. Z tego co zauważyłem to problem występował wyłącznie w pakiecie Office, OpenOffice prawidłowo współpracował z urządzeniem niezależnie czy było on czy off line. Pewnie to wynik integracji z systemem. Pozdrawiam!

Złączono Posta : 26.10.2007 (Pią) 21:00

Zobacz na tej stronie: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … 31〈=en

niestety to samo

PS przepraszam za milczenie ale nie miałem połączenia z netem