Office 2007 - brak polskiego menu?!

Witajcie. Nie mam w Wordzie 2007 Polskiego menu (mam tylko te w lewym kółku), a jak kliknę np. na tekście prawym myszy to nie mam żadnego tekstu, a zaznaczyć mogę tylko problem w tym, że nie wiem co zaznaczam - dlaczego tak jest?

arlid

Zapodaj screena, bo nie wiem konkretnie o co ci chodzi :slight_smile:

aero mam takie coś:

http://img525.imageshack.us/img525/5454/wordxf3.jpg

arlid

hmm, najpierw podaj w razie czego parametry komputera, bo może masz za słaby, i sobie nie radzi, drugie problem może tez występować , z powodu błędów karty graficznej, masz zainstalowane najnowsze sterowniki ?

Po 3, rozumiem przeinstalowałeś aplikację ?

Czy po odinstalowaniu programu, czyściłeś rejestr systemu ??

Jak nie , to odinstaluj offica raz jeszcze, zainstaluj easy cleaner, i oczyść rejestr ze smieci, po czym na nowo zainstaluj program

Office zainstalowany jest na komputerze służącym do pracy czyli Celeronie 3.6Ghz, 256 Ram Radeon 9250 SE, rejestru nie ma co czyścić, bo komputer ma nowo postawionego windowsa. A co do sterów to jakoś na stronie ATI nie mogę ich znaleźć.

Jeżeli tak się dzieje tylko i wyłącznie w Office 2007 to możliwe, że instalacja jest uszkodzona - wtedy wystarczy przeinstalować.

przeinstaluj offica jak nie pomoże zgłoś do microsoft jeżeli mowa o legalnym programie

Przeinstalowałem i dalej to samo…

Odinstaluj pakiet office, i przeczyść rejestr systemu, usuń wszystkie katalogi pozostałości po office, i dopiero ponownie zainstaluj .

jak masz możliwość reinstalnij też (razem z formatem) windowsa i potem spróbuj jak nie pomoże tylko kontakt z microsoft (przy legalnej wersji naturalnie), nie wiesz czy na innych kompach też tak było czy był instalowany office z tej płyty na innych kompach?

Nie Office jest prosto ze sklepowej półki, był w folii i chyba go tam odniosę, bo moja znajoma tam pracuje i niech mi dadzą drugiego a tym sami niech się zajmą.

A masz Service Pack 2 dla Windows XP ??

Bo on chyba jest wymagany do poprawnej pracy OfFICE 2007

Tak mam, a jutro mam się zgłosić po nowego Offica do sklepu. Żadnego, ale nie było :slight_smile:

i tak jest najlepiej skoro daje sie tyle kasy to niech dbają o klienta :slight_smile: pozdro