Office 2007 - brak polskiego menu?!

(arlid) #1

Witajcie. Nie mam w Wordzie 2007 Polskiego menu (mam tylko te w lewym kółku), a jak kliknę np. na tekście prawym myszy to nie mam żadnego tekstu, a zaznaczyć mogę tylko problem w tym, że nie wiem co zaznaczam - dlaczego tak jest?

(aero) #2

arlid

Zapodaj screena, bo nie wiem konkretnie o co ci chodzi :slight_smile:

(arlid) #3

aero mam takie coś:

(aero) #4

arlid

hmm, najpierw podaj w razie czego parametry komputera, bo może masz za słaby, i sobie nie radzi, drugie problem może tez występować , z powodu błędów karty graficznej, masz zainstalowane najnowsze sterowniki ?

Po 3, rozumiem przeinstalowałeś aplikację ?

Czy po odinstalowaniu programu, czyściłeś rejestr systemu ??

Jak nie , to odinstaluj offica raz jeszcze, zainstaluj easy cleaner, i oczyść rejestr ze smieci, po czym na nowo zainstaluj program

(arlid) #5

Office zainstalowany jest na komputerze służącym do pracy czyli Celeronie 3.6Ghz, 256 Ram Radeon 9250 SE, rejestru nie ma co czyścić, bo komputer ma nowo postawionego windowsa. A co do sterów to jakoś na stronie ATI nie mogę ich znaleźć.

(Skiff) #6

Jeżeli tak się dzieje tylko i wyłącznie w Office 2007 to możliwe, że instalacja jest uszkodzona - wtedy wystarczy przeinstalować.

(Malydragon) #7

przeinstaluj offica jak nie pomoże zgłoś do microsoft jeżeli mowa o legalnym programie

(arlid) #8

Przeinstalowałem i dalej to samo..

(aero) #9

Odinstaluj pakiet office, i przeczyść rejestr systemu, usuń wszystkie katalogi pozostałości po office, i dopiero ponownie zainstaluj .

(Malydragon) #10

jak masz możliwość reinstalnij też (razem z formatem) windowsa i potem spróbuj jak nie pomoże tylko kontakt z microsoft (przy legalnej wersji naturalnie), nie wiesz czy na innych kompach też tak było czy był instalowany office z tej płyty na innych kompach?

(arlid) #11

Nie Office jest prosto ze sklepowej półki, był w folii i chyba go tam odniosę, bo moja znajoma tam pracuje i niech mi dadzą drugiego a tym sami niech się zajmą.

(Lukaszeknoszczyk14) #12

A masz Service Pack 2 dla Windows XP ??

Bo on chyba jest wymagany do poprawnej pracy OfFICE 2007

(arlid) #13

Tak mam, a jutro mam się zgłosić po nowego Offica do sklepu. Żadnego, ale nie było :slight_smile:

(Malydragon) #14

i tak jest najlepiej skoro daje sie tyle kasy to niech dbają o klienta :slight_smile: pozdro