Office 2007 home and student -koniec wsparcia po 30.04.2009r

Witam- pytanie jak w temacie.

To jak to rozumować??? Jeśli kupiłem w zeszłym roku Office’a 2007 dla użytkowników domowych / sam klucz licencji, do użycia z nowym komp. z preinstalowanym pakietem Microsoft Office 2007 dla użytk. dom , dodatkowo zakupiłem nośnik do w/w klucza, jako system builder - a więc spełniam wszystkie warunki licencji / , to po 30.04 nie będzie już dla niego wsparcia, ale klucz licencji będę mógł wykorzystać do jego następcy??

I zostanie zmniejszona jego funkcjonalność - to oznacza że nie będę mógł tworzyć dokumentów np. w wordzie?? tylko je odczytywać ???

Jeśli faktycznie można będzie przesiąść się z kluczem licencyjnym w/w pakietu po 30.kwietnia to na jaki???

Qrde - myślałem, że jak kupiłem legalnego office’a to na jakiś czas będę miał spokój i dopiero za jakiś czas kiedy będę zmieniał kompa to także wymienię sobie system i inne pierdoły od microsoftu.

Poniżej wklejam link z vortalu DP - nie zabardzo mogę “zakumać” o co lotto.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … nczy+zywot

Jak to jest? Dzięki za odpowiedzi!!

Ps. Zaczynam zniechęcać się do kupowania licencji i dziwnych produktów od MS

To radzę się nie zniechęcać, tylko czytać ze zrozumieniem.

Wsparcie kończy się dla pakietu

A nie dla Office 2007 w wersji domowej.

No tak i być może masz rację, ale:

  1. Nośnik posiadam taki - spisane z płyty: Office 2007 dla Użytkowników Domowych

2.Okładka - Beznośnikowy zestaw licencyjny - bez dołączonych dysków, pośrodku pisze także " ten pakiet zawiera licencję i kartę klucza produktu programów pakietu Microsoft Office:

Word2007, Excel 2007, PowerPoint2007, OneNote2007

  1. Wewnątrz okładki znajduje się “klapka” na której jest napisane, że "otwórz tę klapkę , aby odsłonić kartę klucza produktu "

  2. Na karcie klucza produktu jest naklejka a na niej do góry widnieje napis "Microsoft Off Home & Student 2007 (MLK) OEM Software. Poniżej jeszcze klucz 25znakowy

  3. Posiadam fakturę Vat z www.format.com.pl na klucz Off 2007Pl Domowy OEM oraz nośnik o takim samym tytule.

6.Na szarej kopercie wewnątrz której znajdowała się okładka wraz z kluczem licencji widnieją napisy:

Microsoft Product Description, Office Home and Student 2007, Win32 Polish 1pk DSP OEI V2 MLK, no i jeszcze są kody kreskowe.

O co tu chodzi???

Chodzi o to że masz licencję na

a nie na

i nie masz sie o co martwić

Ojjj fiesta obyś miał rację, ale po mojemu rozumowaniu ten Equipt to : Office Home and Student 2007 (zawierający Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote), Windows Live OneCare chroniący komputer przed złośliwym oprogramowaniem, jak również zestaw narzędzi Windows Live - Windows Live Mail, Windows Live Messenger, Windows Live Photo Gallery i Office Live Workspace.

A ja mam tylko, albo aż to: Office Home and Student 2007 (zawierający Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote i to o to chodzi i to jest ta różnica o którą nie mam się martwić???

serio nie masz się czy przejmować i martwić, licencja na Office Home and Student 2007 jest dożywotnia, możesz z tego pakietu korzystać ile ci się podoba

No to mogę spać spokojnie. Naciągnąłem pół rodzinki i teraz nieźle bym się tłumaczył.

Kamień mi z serca spadł :smiley: Uffffffff

Dzięki za odpowiedzi!

Pozdrawiam

MarcinR