Office 2007 i nie zapisana praca

Dzis pisałem prace i przez przypadek zapknąłem worda moge odzyskac dokument który pisałem ładne pare godzin?

Wydaje się być najbardziej pomocne:

http://support.microsoft.com/kb/827099

niestety nie w tym wypadku

serenity15 , na przyszłość doradzam ustawienie automatycznego zapisu dokumentu co 1 min. Dużo spokojniej się pracuje :slight_smile:

Pozdrawiam :wink:

juz teraz to ustawiłem :slight_smile: ale 7 godzin pracy poszło sie kochac :stuck_out_tongue:

Niestety… bywa :wink:

Możesz jeszcze spróbować użyć jednego z dostępnych programów do odzyskiwania danych, szukaj plików podobnych z powyższego odnośnika, a w szczególności tych z tyldą na początku. Marna szansa, że ten plik nie został nadpisany ale warto spróbować …i tak gorzej już nie będzie.

próbowałem. Uzyłem trialowego programu do odzyskiwania danych EasyRecovery Professional ma on specjalnie wbudowany baier do odzyskiwania i naprawiania plików Worda, lecz nie znalazło na dysku pliku *.asd który jest tymczasowym plikiem Worda w razie braku prądu itp. Lecz on znika po tym jak Nie zapiszesz. Nie znalazło go :confused:

Ale przeciez Word 2007 z tego co wiem ma automatycznie ustawiony zapis co 10min, a kolega pisze ze przepadlo mu 7 godzin pracy.

serenity - czyzbys wylaczyl te opcje?

W przypadku odcięcia dopływu energii, a tym samym wyłączenia kompa, plik tymczasowy nie jest kasowany. Jego kasacja może nastąpić jedynie w przypadku, gdy zamkniesz edytowany dokument. Po ponownym uruchomieniu komputera plik powinien być w katalogu wraz z edytowanym plikiem. Tego typu pliki tymczasowe mają atrybut “ukryty”.

nie wyłączyłem tej opcji. Ja poprostu Przez przypadek kliknąłem okienko Zamknij dokument i dałem Nie zapisuj !!

No wiem ze on nie znika jak zabraknie prądu. Ja poprostu dałem przez przypadek Nie zapisuj Zmian i wówczas plik tymczasowy jest kasowany.