Office 2007 która edycja najlepsza?

Witam was po raz kolejny ^^ dzisiaj mam zamiar zadać wam pytanie która wersja Office 2007 jest najlepsza ? ponieważ planuje kupić najlepszą a niewiem jaka jest najlepsza prosze specjalistów o szybką odpowiedz pozdrawiam Andrzej. :slight_smile:

Ja pracuje w domu więc mam Office 2007 dla Użytkowników Domowych PL.

Jeżeli do firmy to Office Professional 2007 PL lub Office Enterprise 2007 PL

A i jeszcze jedno,nie ma najlepszej wersji :slight_smile:

Jest - ta która oferuje najwięcej funkcji. Czyli Pro lub Enterp. :wink:

Chesz być najlepszy wśród kolegów czy o co chodzi? Nie ma najlepszej wersji MS Office. Jest kilka wersji, które różnią się dostępnymi programami. Najwięcej programów zawiera opcja Ultimate i jest zarazem najdroższa.

A czym sie różni enterprise od pro ?pro to jest ta najlepsza ? tak samo jak vista ultimate ? Potrzebuje do firmy na 20 komputerów :slight_smile:

Zobacz sobie na stronach Microsoftu.

Najlepsza jest najdroższa wersja 8) Ale przeciętny użytkownik i tak nie wykorzysta nawet ułamka zawartej w niej możliwości…

żebyś sie nieździwił a wykorzystuje office 2007 home w 100%

To jakiś hakier z Ciebie musi być :lol: Wątpie żebyś umiał się w 100% posługiwać każdym programem z pełnego pakietu Office.

Ja mam OFFICE 2007 ENTERPRISE I JESTEM ZADOWOLONY

Hmm… InfoPath - nigdy nie używałem, Publisher - nigdy nie używałem - Access - nigdy nie używałem Groove - nigdy nie używałem - Power Point - nigdy nie używałem (chyba ze do oglądania prezentacji)… czyli w sumie nie wiem po co instaluje skoro korzystam z Worda, Exela i Outlooka tylko… :expressionless: