Office 2007, ktory kupic?

Witam, kupilem online licencje na “microsoft Office Basic 2007”, w instrukcji jest napisane zebym sciagnal triala i go zarejestrowal kluczem ktory dostalem w kopercie. Jednak nie orientuje sie, ktory z programow na stronie microsoft jest wlasciwy dla mojego klucza. Wersja musi byc angielska.

http://office.microsoft.com/en-us/products/FX101732751033.aspx?ofcresset=1

Ktory to Office Basic 2007???

Office Basic to Word, Excel i Outlook. Ściągnij wersję standard.

nie daj sie oszukac,to napewno naciagacz i oszust,office jest sprzedawany wylacznie na nosniku z orginalnym kluczem,kup wersje dla uzytkownikuw domowych za 199 zł po polsku,niewarto korzystac z tanszych ofert ulicznych sprzedawcuw bo bedziesz zalowac

o ile sie nie mylę wersja basic jest dodawana do komputerów z już zainstalowanym systemem więc nie wiem czy i jak masz to aktywować jak nie masz nośnika no chyba że sie da jeśli tak to ściągnij Enterprise

Proponuję nie wypisywać bzdur. Microsoft nie dystrybuuje OEM-ów w inny sposób jak preinstalacja na dysku. Kupuje się tylko certyfikat z numerem seryjnym

Brayan ,

Proszę poprawić pisownię w temacie i w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

uprzedzam na wypadek tłumaczenia - nie mogę, bo…

Ad. Agaton, juz probowalem zmienic sobie uklad klawiatury ale na moim angielskim windowsie to nie dziala

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=123848

Mam nadzieje ze po 4 latach nie zabronisz mi korzystania z tego forum

A wiec, Office 2007 basic jest to oryginalne pudeleczko z licencja (nalepka) bez plyty, sciagnolem triala Office 2007 Standard, przy instalacji nie przyjelo mi mojego oryginalnego klucza, musialem wpisac ten ktory dostalem przy rejestracji (trial). Po zainstalowaniu chcialem aktywowac przprzez kod ale nie przyjmuje mi mojego klucza. W instrukcji przeczytalem ze moge zamowic online plyte korzystajac z mojego klucza. Czy ktos wie czy to jest bezplatne czy bede musial jeszcze ekstra placic za plyte??

Brayan , bo na trialu nie aktywujesz tego klucza. Musisz zamówić płytki (ewentualnie udać się do sklepu i je nabyć). Kosz tego to ok. 50 zł.