Office 2007 - problem z Wordem

Proszę o podpowiedź co mam zrobic w przypadku gdy piszę w Wordzie tekst i po pewnym czasie cały tekst zostaje automatycznie zaznaczony na niebiesko i nie można już nic więcej napisać?

Dzieje się to wówczas, gdy komputer chodzi min ok godziny. W pozostałych programach wszystko jest ok.

Dziękuję za odpowiedź jeśli ktoś ją zna.

moze masz wersje trial badz nie zarejstrowałes ofica i wtedy traci sie mozliwosc edytowania

:arrow: wyszukaj na komputerze wszystkie pliki normal.dot i je usuń, Word sobie je odtworzy

może w nich jest jakiś skrypt co Ci to robi … i może to rozwiąże problem

szukałem plików normal.dot i takich nie znalazłem :frowning:

I nie znajdziesz bo:

http://www.microsoft.com/poland/technet … 19_01.mspx

przeszukałem cały dysk i nie znalazłem szablonów normal.dot, normal11.dot jedyne co znalazłem to szablon Normal i NormalEmail

Masz szukać szablonów Normal.dotm a nie dot.

BTW moga być ukryte, więc musisz włączyć widok plików ukrytych i systemowych przed rozpoczeciem wyszukiwania :slight_smile:

właczyłem widok plików ukrytych i systemowych - niestety powyższych szablonów, które miałem znaleźć nie znalazłem

Tu ich nie ma ??

pablo_26 , nazwij proszę temat konkretnie. Przeczyta zasady zakładania tematów na forum.

dokładnie tak w podanej przez ciebie ściezce dostępu ich nie ma

:?: pablo_26 , a są takie pliki w ogóle gdzieś na twoich dyskach przeszukaj wszystkie

klawisz F3 i wpisz normal.* i napisz co ci wyskoczyło,

oczywiście wyszukuj także w plikach ukrytych i systemowych

:idea: a może faktycznie masz jakaś wersje trial lub brak rejestracji

no i przyuważ co pisze Monczkin

Plik ““Normal.dotm””

Vista - C:\Users\nazwa użytkownika\AppData\Roaming\Microsoft\Szablony

XP - x:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\Microsoft\Templates

Word robi kopie zapisanego dokumentu [ustawienia zapisu] , możliwe ze z braku miejsca dalsze pisanie zostaje zablokowane .