OFFICE 2007- pytanie o aktywację

Witam!

Mam pytanie odnośnie produktu Microsoft Office 2007 w wersji dla studentów (tą za 200 zł). Otóż po zainstalowaniu potwierdziłem aktywację produktu, lecz mam zamiar przeinstalować system od nowa (Windows XP). Czy wobec tego po ponownym zainstalowaniu na nowo zainstalowanym systemie, będę musiał jeszcze raz aktywować pakiet Office? Jeśli tak to ile razy jeszcze mogę aktywować?

Dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

tak… będziesz musiał…

aktywować możesz ile wlezie, ale po kilku(nastu) próbach możliwość aktywacji przez neta zostanie zablokowana i będziesz musiałza każdym razem dzwonić…

poczytaj licencję… to jest wersja na trzy stanowiska więc pierwsze trzy aktywacje na pewno nie będą sprawiały problemu

pozdrawiam

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Po przeinstalowaniu systemu będziesz musiał ponownie aktywować Office (za to lubimy MS :slight_smile: ).

Co do ilości aktywacji dokładnej ilości nie znam ale kilka razy na pewno bez problemowo powinno się go zaktywować.

Pozdrawiam.

i aby uściślić to nie jest office dla studentów tylko dla użytkowników domowych :slight_smile:

A nie da się jakoś przenieść licencji po ponownej instalacji systemu? No bo w jakimś pliku na pewno znajduje się informacja o aktywacji OFFICE?

ale w czym problem? jak masz legalnego offica to albo przez internet go zarejestrujesz albo przez telefon, trwa to chwilę moment i nie ma co kombinować