Office 2007 usunięcie licencji

Mam pytanie jak w temacie czy możecie mi powiedzieć jak usunąć licencję na Office 2007 z uszkodzonego komputera? Pytam ponieważ mam Offica 2007 z licencją na 3 stanowiska i jeden z tych komputerów padł a chciałbym przenieść z niego licencję na nowy (ponieważ przy próbie aktywacji pojawił się komunikat, iż wszystkie dostępne licencje są w użyciu). Co prawda mam dostęp do dysku na którym jest on zainstalowany, ale przy próbie otworzenia na nowym komputerze i tak uznaje go za nieaktywowaną, więc zapewne wykrywa nową kopię, natomiast starego komputera nie ma możliwości uruchomić. Widziałem, że dla Offica 2013 jest takie centrum zarządzania licencją online, ale nie działa ono z kluczem z wersji 2007. Czy ktoś mógłby coś doradzić? Z góry dzięki. 

Ostatnio jak takie coś mi się wyświetliło to dzwoniłem do MS na numer podany na produkcie.

Zresetowali licznik aktywacji i poszło (było to ponad rok temu)

Dzięki, wczoraj jeszcze napisałem maila do MS, jak nic nie odpowiedzą to zrobię jak polecasz.

Chciałbym tylko potwierdzić, że przez telefon można bez problemowo załatwić ww. przeze mnie sprawę.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

Pomoc techniczna Microsoftu jest niezła, więc nie powinno być problemów.