Office 2007 vs 2010 - jakieś większe różnice?

Hej,

czy zaszły jakieś ogromne zmiany pomiędzy tymi wersjami? Opłaca się wymieniać 2007 na 2010?

Mógłby ktoś przybliżyć zmiany w najnowszej wersji?

Mowa o wersjach dla domowych użytkowników - Word, PowerPoint, Excel :wink:

Użytkuję go od wczoraj i przyznać muszę ze zmieniony został interfejs. To tylko kosmetyczna zmiana ale nie wiem czy to takie złudzenie lecz wstążka zajmuje mniej ekranu niż w wersji 2010. Póki co podoba mi się rozwiązanie podglądu druku w excelu, dotychczas brakowało czegoś takiego.

Ja odnoszę wrażenie, że Word, Excel, Outlook 2010 uruchamia się o wiele szybciej niż 2007 (dodam tylko, że mam 2007 PL na Win XP, a 2010 ENG Beta na Win 7, oba systemy stoją na jednej maszynie).

O wiele szybciej działa 2010

Najlepszą nowością w 2010 jest automatyczne tworzenie wycinków ekranów (dwa kliknięcia i snapshot pojawia się na ekranie. To bardzo przyspiesza pracę :slight_smile:

http://www.komputerswiat.pl/testy/progr … softu.aspx

Mam pytanie odnośnie architektury Office 2010. Od tej wersji jest również dostępna architektura x64. Czy ją się kupuje osobno czy też na nośniku jest dostępna zarówno x86 jak i x64? Wersja Home and Student też posiada?

Nie aktualizuję - zmiany są, jednak nie korzystam nagminnie z Office’a, aby była potrzeba przesiadania się :wink: