Office 2007 z licencja do firmy

szukam ms office 2007 abym mógł zainstalować go i używać w celach komercyjnych ponieważ zakupiłem ostatnio i sprzedawca w sklepie zapewniała mnie że można używać w firmie lecz przy instalacji w licencji jest jak byk napisane że z wyjatkiem zastosowań komercyjnych więc chciałbym mieć 100% pewność

jeszcze jedno jeśli tak mnie oszukał mam prawo oddać go do sklepu i żeby mi zwrócił kasę, bo jak poszedłem się zapytać do tego sklepu powiedział mi że jak był otwierany to nie ma takiej możliwości

Jaką wersję zakupiłeś ?? Rodzaj wersji powinien być dla Ciebie wyznacznikiem, czy można używać offica w firmie czy też nie.

devil33 , jaką wersję kupiłeś? Zobacz tutaj: http://www.microsoft.com/poland/office/ … ights.mspx

Poszperaj po stronach Microsoftu do się dowiesz wiele o licencji, albo zadzwoń do nich. A co do zwrotu zakupionej wersji to jak sprzedawca nie poinformował Cię, że Office nie posiada licencji dla firmy, to wiesz… powinien Ci cofnąć kasę, ale wiadomo jak jest 8) będzie robił wszystko aby tego nie uczynić.

Pozdrawiam :wink:

Z tego co piszesz to wynika że sprzedali ci wersję edukacyjna 2007 możesz się w sądzie konsumenckim dowiedzieć jakie masz prawo ale tak na marginesie to nie oglądałeś co ci sprzedawca daje na pudełku wyraźnie napisane :slight_smile: