Office 2010, a odinstalowanie poprzedniej wersji 2007

Witam i pozdrawiam

Otóż dziś zainstalowałem sobie 60 - dniową wersję próbną pakietu MS Office 2010 Professional, obok pakietu MS Office 2007 dla użytkowników domowych. Czy na czas 2 miesięcy testowania tego pakietu, mogę bez żadnego problemu, szkody dla wersji MS Office 2010 Professional odinstalować MS Office 2007 dla użytkowników domowych (pakiet ten jest z dodatkiem SP2).

Tak.

Ok. Dzięki za szybką odpowiedź.

ty gosc jestes jakis nie wiem jaki - mozesz zaktualizowac 2007 do 2010 bez jego odinstalowywania - tak jakbys aktualizowal zwykly program. wkladasz plytke z O 2010, albo sam plik setup - jesli masz program sciagniety na dysk i wybierasz w oknie upgrade aktualizuja sie pliki i jesli masz na 2007 dobry klucz to masz go tez w 2010 i tyle .po co ci 2 O-y to ja nie wiem.

Nie możesz używać office 2010 na kluczu z wersji 2007, chyba że kupiłeś program, w ramach programu Gwarancja Technologii firmy Microsoft.

Owszem, można zrobić uaktualnienie tak jak ty napisałeś, ale program wtedy prosi o nowy klucz, albo klucz do wersji trial.

Nooo jak to mozna zrobic uaktualnienie na tym samym (jesli jest wazny i ma odpowiedni czas do wymiany) kluczu , aktualizujesz program i przechodzi tym samym rowniez aktywacja.

http://www.nirmaltv.com/2009/11/17/how- … fice-2010/

reinstalacja-systemu-licencja-ofice-2007-home-student-t380043.html

http://www.dobreprogramy.pl/Darmowa-akt … 16414.html

Nadaj podtrzymuję to, co napisałem wcześniej.

W pierwszym linku, który mi dałeś, napisane jest, że w Office 2010 jest opcja uaktualnienia z wcześniejszej wersji, ale nigdzie nie jest napisane, że można wpisać ten sam klucz.

W drugim linku, dałeś mi link do tematu, w którym gość miał zainstalowany Office 2007, i chciał sformatować dysk, wgrać system na nowo, i znowu zainstalować tą samą wersję którą miał, a w takim przypadku może wpisać sobie ten sam klucz.Co innego jakby instalował wersję 2010.

W 3 linku dałeś mi link do newsa.Jakbyś przeczytał go dokładnie, zauważyłbyś, że napisane w nim jest:

A skąd wiesz, że on kupił office 2007 między 5 marca a 30 września 2011r i aktywował program? Poza tym to jest uaktualnienie w ramach programu Gwarancja Technologii firmy Microsoft, a już pisałem, że jest taka możliwość.