Office 2010 ciagła konfiguracja bez przerwy

witam,

cos sie stalo z office pro plus 2010 ciagle sie konfiguruje i wyskakują duze okno instalacji offica i mniejsze szare instalacji - przez ok. 10min.

Nieważne co bym zrobil, kliknal mam ciagle to samo.

Instalowałem juz chyba 10 razy ten cholerny program i dalej nic!, ciagle ten sam problem nie wiem jak , ale pamięta po reinstalacji nawet kolor tla w oknie programu - przy reinstalacji wywalam wszystko co tylko zostało z poprzedniego offica -instalacja na czysto, wiec co jest , dlaczego i jak naprawić???

Jaki system ?

Po odinstalowaniu spróbuj przeczyścić rejestr systemu programem np CCleaner. Może tam coś siedzi.

Win 7 HP x64 . Próbowałem juz niestety nic to nie dalo, po włączeniu program uruchamia konfigurację , która działa jak zapętlona tzn. powtarza ciągle ten sam proces- choć może różne moduły : exel, word, power point itp. Tak czy inaczej nie idzie niczego uruchomić- startując z pliku jak i samego programu Office uruchamiana jest za kazdym razem konfiguracja. Rwnież gdy przy włączonym Office, kliknę w menu np. pomoc, opcje, czy inny element ten sam rezultat.

Komputer oczyszczony programami ccleaner, advanced system cleaner i regcleaner .