Office 2010 lub 2013 - jak kupić tanio i legalnie


(qmate) #1

Witajcie,
potrzebuję MS Office 2010 lub 2013. Nie potrzebuję wersji najnowszej 2016, nie chcę wersji na rok, nie podoba mi się też darmowy Libre Office.

Chciałbym kupić Office oczywiście najtaniej jak się da, ale jednak w pełni legalną wersję. Mnóstwo jest tego na Allegro w niebywale niskich cenach, niestety są one podejrzanie niskie. Co gorsza, wg różnych źródeł internetowych, nie sposób w 100% ocenić przed zakupem czy office będzie legalny. O ile można zrozumieć, że wersje używane są tańsze (ale nie mam pewności, że klucza nie sprzedano poza mną innym Klientom), o tyle nówki za 200 zł to chyba nierealne?

Dlatego zdecydowałem się poszukać Office’a w sklepach internetowych i znalazłem jedną ofertę w cenie wyższej niż te na Allegro, ale wciąż bardzo atrakcyjnej:

Sklep ma dobre opinie na Ceneo, chwali się też certyfikatami.
Co o tym sądzicie?
A może znacie sklep, gdzie można kupić jeszcze taniej?
A może jednak na Allegro? Przykłady aukcji, co do których można mieć 90% pewności?


(pocolog) #2

Tymi certyfikatami to sobie może cztery litery podetrzeć :smiley: Większość jest z KRD (czyli kupione za abonament miesięczny o ile pamiętam), a reszta dotyczy tylko roku 2011 więc już lekko nieważne (chociaż piszą, że działają dopiero od 3 lat ;)).
Pomimo tego NIP się zgadza REGON też, fakturę dostaniesz więc czym się przejmujesz? Jeśli z licencją będzie coś nie tak, to sprzedawca oszukuje i będzie się martwił nie Ty. Zadbaj ew. o fakturę z oryginalnym podpisem.


(pikaczu) #3

tu masz http://www.ceneo.pl/23061617


(qmate) #4

Odnośnie ofert na Allegro: czy legalne są pakiety, które są sprzedawane w Polsce, oryginalnie zafoliowane, ale pochodzą z dystrybucji włoskiej na przykład?