Office 2010 PL - Błąd 1907 "Rejestracja czcionki"

Witam,

Pobrałem próbną wersję pakietu Microsoft Office 2010 Professional Plus w języku polskim. Instalacja prawie przebiegła bez problemów, oprócz błędu: “Błąd 1907: Nie można zarejestrować czcionki. Upewnij się, że masz uprawnienia od instalacji czcionek oraz czy system obsługuje instalowane czcionki.”. Czy to ma jakiś wpływ na działanie pakietu?

Jak się tego pozbyć (tego błędu)? Mój system to Windows 7. Znalazłem link do pomocy technicznej Microsoftu z fix’em na to, lecz fix ten dotyczy tylko Windows Vista, a ja potrzebuję Windows 7 (fix na Windows 7)!

Co mam zrobić?

Ściągnij za pomocą IE8.

To ma być sensowna odpowiedź? Nawet to nie jest odpowiedź na moje pytanie! Pobierałem za pomocą IE8, ale problem nie dotyczy pobierania! Tylko dotyczy błędu z rejestracją czcionek. Inne propozycje?

Ponieważ wcześniej nie podałeś jaką przeglądarką dysponujesz,a jest to zalecenie Microsoft aby pobrać

prawidłowy klucz po wypełnieniu ankiety.Dlatego moja sugestia o IE8.

Dobra, pobierałem za pomocą IE8. A wiesz coś na temat tego błędu?

Trzeba zacząć od tego czy używałeś wcześniej jakiejś wersji Offis.Jeśli tak to trzeba ją odinstalować np.tym

http://programy.pcworld.pl/pc/programy/ … .1.88.html, w trybie zaawansowanym a następnie pobrać przy pomocy IE8 to, wcześniej czytając opis.

http://programy.pcworld.pl/pc/programy/ … .Plus.html

W Windows Update jest na to odpowiednia aktualizacja.

Nie ma. W Viście jest, ale w 7 nie ma :confused:

Wypróbuję sposób errata72 , tylko będę musiał:

  1. Wywalić Office 2010

  2. Zainstalować Office 2007

  3. Wywalić Office 2007 z pomocą Revo Uninstaller

  4. Ponowna instalacja Office 2010

Jeśli krok 4 nie powiedzie się to ponowna instalacja Office 2010 na koncie “Super Administratora” (Administrator w ekranie logowania).

EDIT

Nie działa. Wyczyściłem cały Office 2007 za pomocą Revo Uninstaller, ponownie uruchomiłem komputer, uruchomiłem instalkę Office 2010 (pobrana z pomocą IE8) w użytkowniku SYSTEM (uprawnienia przebijające m.in. Super Administratora), jednak NADAL TO SAMO!!!

PS Komunikat ten pojawił się 2 razy tylko. Musiałem 2 razy kliknąć Ignoruj i komunikat “Instalacja zakończona powodzeniem”. Wie ktoś, jaki to ma wpływ ten błąd?

Myślałem że coś z tego będzie ale dalsze testowanie Offis 2010 64 bitowego na 7 64 bitowej to strata czasu.

Całe szczęście że mam jeszcze XP 32 bit i Offis 2007.

Początek był obiecujący, pobranie klucza,rejestracja,pierwsze włączenie a później same porażki .

Dzisiaj dopiero czytam że Microsoft nie zaleca wersji 64 bitowej bo jest niestabilna.

Tyle…że ja pobierałem 32-bitowy Office 2010, a nie 64-bitowy :confused:

Ale masz 64 bitową 7, więc może tu być błąd.Musisz pobierać wersję 64 bitową.