Office 2013 - warto?

(pawelek5) #1

Witam,

Czy według Was warto się przesiadać z Office 2010 na Office 2013?

Są jakieś zauważalne zmiany?

(Xemidra) #2

Moim zdaniem nie. Sam się zastanawiałem i zrezygnowałem. Office 2013 jest przystosowany to pracy z Win8 a ja zostaję przy Win7 więc nie ma potrzeby by płacić za nowy pakiet jeżeli wszystkie jego funkcje ma poprzednia wersja.

(Qba Lukaszczyk) #3

Nie

Interfejs

(Frankfurterium) #4

Tylko gdybyś miał używać bardziej specjalistycznych części (Visio, Project). Dla Worda, Excela i PowerPointa się nie opłaca.

(Ocxxxx) #5

Moim zdaniem sie nie opłaca...

(Pablo79) #6

Ja obecnie korzystam z jeszcze starszej wersji MS Office 2007 i nie planuję przesiadki ani na wersje Office 2010, ani też na 2013.

(Qba Lukaszczyk) #7

Ewangeliści Majkrosoftu nas zjedzą.

(Scorpions.B) #8

Pakiet działa szybciej, posiada lekko usprawniony interfejs, synchronizację z chmurą od Microsoftu, ale jest jeden mały problem. Jest zbyt drogi, no cóż Microsoft stara się promować Office 365, którego cena dla użytkowników domowych jest też zbyt wysoka.

(Pablo_Wawa) #9

Czy warto się przesiadać na Office 2013? Jeśli już masz wersję Office 2007 lub 2010, to moim zdaniem nie warto - szczególnie że to wiąże się z wydatkiem (zakup uaktualnienia/pełnej wersji). Jeśli zaś zamierzasz kupić pakiet do "nowego" komputera, na którym nie masz Office - a potrzebujesz czegoś "mocniejszego" niż darmowy Open/Libre Office - to warto.

P.S. Nie bądźcie jak to stado baranów, pędzące ku najnowszym wersjom programów Micro$oftu jak się tylko pokażą - nie dość, że sami stajecie się darmowymi testerami tych programów/systemów, to co gorsza zazwyczaj wcale nie potrzebujecie nowej wersji programu/systemu, bo w starej wykorzystujecie 20% funkcjonalności.

(MrBeckham666) #10

no pan pablo wyżej dobrze pisze w pełni się z tym zgadzam ja używam office 2010 i 2013 praktycznie niczym opróćz interfejsu się nie różni;]