Office 365 Personal - problem z odnowieniem subskrypcji (automatyczne odnawianie)

Cześć,

Mam taki dylemat mianowicie muszę odnowić subskrypcję do programu Office 365, która już się skończyła i problem zaczyna się, gdy wchodzę na stronę Microsoft’u: https://products.office.com/pl-PL/buy-office-365-home?ms.officeurl=renew&ref=accountportal Wybieram opcję “Office 365 Personal — 299,99 zł na rok…”, natomiast na następnej stronie w koszyku pojawia mi się produkt z notką “Od dziś będziemy Ci naliczać opłatę w wysokości 299,99 zł zaw. VAT co rok. Będziemy Cię informować z wyprzedzeniem o przyszłych zmianach cen. Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.” Nie chcę korzystać z takiej opcji ale pakiet Office 365 mam dopiero od roku właśnie i ta licencja była kupiona na ten okres bez automatycznego odnawiania, co wynika z mojego wpisu. Proszę o pomoc w dojściu do tego, co robię źle lub wyjaśnienie bo być może nie wiem, że warunki płatności za subskrypcje się zmieniły :expressionless:

Office 365 działa na zasadzie subskrypcji, co oznacza mniej więcej tyle, że co roku określona karta będzie obciążana umówioną kwotą celem przedłużenia na kolejny rok. Co ważne - subskrypcję możesz w każdym momencie anulować tak, by nie odnawiała się automatycznie wraz z końcem już opłaconego okresu.

Jeśli nie chcesz by opłata pobierała się automatycznie, masz określone opcje:

  1. Wykup subskrypcję na stronie Microsoftu przy użyciu karty, a następnie anuluj subskrypcję. W ten sposób Office będzie aktywny przez kolejny rok, a subskrypcja nie odnowi się automatycznie po roku (i nie obciąży Twojej karty).
  2. Kup sam klucz do przedłużenia subskrypcji w dowolnym sklepie mającym w ofercie przedłużenie licencji na office’a. Klucz możesz użyc na stronie Microsoftu do przedłużenia licencji o kolejny rok

najlepiej to kup normalnie ten pakiet za 299 zł i od razu po zakupie odznacz w opcjach że nie chcesz żeby ci odnawiało co rok i tyle :wink: