Office chce się instalować

Przy każdorazowym otwarciu dokumentów Worda lub Excela włącza się instalator. Chce na siłę od nowa zainstalować Office’a. Pisze, że nie może wykryć środowiska Visual Basic. Przy wielokrotnym klikaniu, by zamknąć instalatora, dokumenty oczywiście otwierają się. Nie wiem, dlaczego chce powtarzać wciąż instalację?

Może przy instalowaniu nie zaznaczyłeś żeby wszystki elemnty zostały przekopiowane na komputer. Spróbuj przeinstalować Offica i wybierz niestandardową instalację (tam wybierasz co ma być na kompie)

wiem że jest taka opcja przy instalacji że możesz wybrac ze wszystko będzie się uruchamiało z CD. Tak tez chyba masz. Polecam Reinstall

Witam,

a pozwoliłeś choć raz dojść instalacji do końca?

Może otwierany dokument wymaga doinstalowania pewnych składników i tyle?

Myslisz się manioo. Trzeba zainstalować na nowo Offica, i wtedy wybrac uruchamiaj wszystko z mojego komputera :wink:

Ja Office’a w ogóle nie instalowałem, bo nie mam nawet płyty. Reinstalowałem tylko Windowsa.

Witam,

wyjaśnij mi to.

wspomniany błąd (brak środowiska Visual Basic) mógłby sugerować, że otwierany dokument zawiera makra.

Jednak ryszard napisał, że wcale nie ma pakietu Office. Gdzie więc jest moja pomyłka?

Powiem wam że zgłuipiałem całkowicie. Ryszard pisze, że nie instalował Offica, więc skąd u niego excel, word?? Przecież nie instaluje się on z Winem.

Kiedyś ktoś mi go instalował, ale nie wiem, dlaczego teraz zwariował.

Czyli problem pojawił sie niedawno??

Czyli wniosek prosty nie masz licencji na jego użytkowanie.

Tu obowiązuje prosta zasada:

Piracisz :arrow: radź sobie sam. Topic zamykam.