Office dla 5 użytkowników - ponowna instalacja

Witam serdecznie,

Jakiś czas temu dołączyłam do grona użytkowników Office dla 5 osób. Zainstalowałam na komputerze za pomocą linku. Jednak zmieniłam komputer. Wcześniej wspomniany link już nie jest aktywny. Nie posiadam klucza.

Czy mam możliwość zainstalowania pakietu na nowym komputerze? Jeśli tak to w jakiś sposób?

Z góry dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie!

Nic z tego nie rozumie, a przynajmniej powiedział bys jaka to jest wersja 2007, 365, czy 4534432 ???
Bo ja dołączyłem do x34PS - wiesz co to jest?

To jest office 365 home. Niestety nie wiem co to x34PS .

Cześć,
W międzyczasie udało mi się zainstalować caly pakiet. :slight_smile:

Dzięki za odpowiedź!

To ja się podłącze do tematu. Kiedyś kupilem Office 2010, potem byla darmowa aktualizacja do 2013. Którą zrobilem. A chyba nawet zrobiła sie sama. W między czasie zmieniam laptopy i spokojnie przenosilem Office. Choć ostatnio instalowałego jako 2010. No teraz mam nowego lapka pierwszy raz od chyba 20 lat. Bo zawsze byly używki. Mam certyfikat ale 2013 go nie rozpoznaje. Wydajem mi sie że licencja byla podłączona pod konto Miceosoft. Mam w kazdym raazie kod cyfrowy uruchamiania. Za kazdym razem odinstalowuje z poprzednich urządzeń. Jak teraz aktywować 2013 ? Mi to co oferuje ta wersja w zupelnosci wystarcza.

Wpisz klucz na tej stronie https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/office lub zaloguj się na konto M$ do którego przypięty jest twój office. Jest wiele wersji licencji office i może ściągnąłeś złą instalkę.

Od Office 2013 klucze wersji Retail są jednorazowe. Do instalacji wymagane jest założenie konta Microsoft. Konto jest wymagane tylko do pierwszej instalacji i aktywacji (można go używać przy każdej instalacji ale nie jest to wymagane). Potem wystarczy zapisać gdzieś klucz wyświetlany na tej stronie i za jego pomocą instalować Office bez logowania na konto.

Tak wszystko fajnie, klucz jest potwierdzony dla Office 2010, ale ja legalnie dokonalem migracji do Office 2013. I teraz chce ponownie zainstalowac wersje Office 2013. Zabawne, bo word i excel działają, zaktualizowaly się, ale gdy sprawdzam caly czas podpis jest Nie aktywny. KontoMicrosoft, mam caly czas aktywne

U mnie na tej stronie brak jakichkolwiek informacji o office czy kluczach

Może dlatego że to był upgrade. Może napisz do MS opisz sytuację, podaj klucze jakie masz może coś poradzą. Znajomy tak odzyskał właśnie licencję do O2013 po tym jak sobie usunął konto MS

1 polubienie

Microsoft to bardzo biedna firma. Niestety nie stać ich na przywrócenie mi posiadanej licencji. To jest to wsparcie dla m.in. niepełnosprawnych i działalność charytatywna. Wspierają tylko fundacje by wyprać kasę. Bo tak naprawdę fundacja wydaje na pomoc max 10%, a reszta idzie do podziału.

Wczoraj pisałem o tej ofercie, ale nie wiem gdzie może komuś się przyda
https://www.cdaction.pl/news-60270/potrzebujesz-tanich-narzedzi-do-pracy-zdalnej-microsoft-office-czy-windows-10-za-867-euro.html

"tutaj również Keysworlds proponuje spore zniżki. "

“Address: Room 202 ,283 Wah Hing Commercial Building Lockhart Rd, Wan Chai, Hong Kong”

… mi tamten tekst wyglada na sponsorowankę i mam lekkie watpliwości, czy te klucze są całkowicie legalne w myśln rozumienia przepisów UE, nie chińskich “działa klucza? legalna klucza!”.