Office outlook 2003 - przeniesienie do innego użytkownika

mam pytanie, czy można przenieść wszystkie ustawienia z office outlooka 2003 na innego użytkownika zamiast ręcznie dodawać wszystko z poziomu tego właśnie użytkownika i potem usuwać z tego pierwszego

Tak, za pomocą Kreatora transferu plików i ustawień.

Po uruchomieniu w.w. kreatora (menu Start / Wszystkie programy / Akcesoria / Narzędzia systemowe / Kreatora transferu plików i ustawień ), po dokananiu wyboru ( Stary komputer ) oraz metody transferu ( Inny sposób…flder na dysku ), zaznaczasz ( Pozwól mi wybrać pliki i ustawienia… ), a następnie zaznaczasz tylko Outlook 2003.

Na nowym koncie uruchamiasz ponownie w.w. kreator i wybierasz ( Nowy komputer ), wskazujesz plik z wyeksportowanymi ustaiwniami. Dalej postępujesz zgodnie z sugestiami programu.

Jeśli masz zainstalowany SP3 dla Windows XP, to niektóre komunikaty będą po angielsku (taka mała niedoróbka SP3, którą dopiero teraz zauważyłem), ale bez problemu zorientujesz się.

a co zrobić gdy w ustawieniach mam tylko outlook express, z powodu chyba takiego, że mam domyślnie wybranego expresa, a w opcji określ dostep do programów i ich ustawienia domyślne widać tylko expressa i operę?

W dniu 19.05.2008 , o godzinie 19:10 został dopisany post przez qasx

jeśli nikt nie wie jak to zrobić to przynajmniej czy ktoś wie w jakim pliku/folderze outlook przetrzymuje te ustawienia dla danego użytkownika? wtedy przeniósł bym plik