Office Outlook 2007 automatyczne sprawdzanie jak?

Witam mój problem jest dość skąplikowany ale mam nadzieje że uda mi się go dość zrozumiale nakreślić.Mianowicie chodzi mi o program Office Outlook 2007, wszyskto mam dobrze skąfigurowane wiadomości odbieram i moge wysyłać. Jednak wcześniej korzystałam z Outlook Ekspress który miałam skąfirugowany razem z programem do sprawdzania poczty o nazwie POP Peeper,program ten cały czas działał w tle na pasku działań i powiadamiał mnie o nowej wiadomości poprzez dzwięk i niebieską flage która pojawiała się gny nadszedł meil. Wtedy uruchamiałam Outook Ekspress i wiedziałam ze na pewno czeka na mnie wiadomość. Jednak program Office mimo ze ma skonfigurowane konta nie chce działac z tym małym programem kiedy go uruchamiam i właczam opcje automatycznego wyszukiwania kont nie znajduje tych które sa skonfigurowane w Office Outlook 2007 :frowning: . Reczne ustawienie tez nic nie daje… Czy jest może osoba która wie co trzeba zrobic zebym znów byla powiadomiana o tym ze w moim nowym programie jest wiadomość?? Czy te programy współpracują ze soba i czy jest jakaś szansa zeby niebieska flaga znów imformowała mnie o nowej wiadomości bez wchodzenia w Office Outlook 2007?? pozdrawiam

Nazwij temat konkretnie.

Nie znam żadnego programu, którego mogłabyś użyć. Ja natomiast używam samego Outlooka. Jak go uruchomisz to naciśnij prawym przyciskiem myszy na ikonkę Outlooka obok zegarka i wybierz “Ukryj po zminimalizowaniu”. Od tej pory jak zminimalizujesz Outlooka to będziesz mieć tylko ikonkę obok zegarka a jak pojawi się nowa wiadomość to zostanie wyświetlone okienko z tematem tej wiadomości. Samego Outlooka możesz ustawić tak, aby sprawdzał czy są nowe wiadomości np. co 5 minut.