Office Outlook 2007 automatyczne sprawdzanie jak?

(Deprim86) #1

Witam mój problem jest dość skąplikowany ale mam nadzieje że uda mi się go dość zrozumiale nakreślić.Mianowicie chodzi mi o program Office Outlook 2007, wszyskto mam dobrze skąfigurowane wiadomości odbieram i moge wysyłać. Jednak wcześniej korzystałam z Outlook Ekspress który miałam skąfirugowany razem z programem do sprawdzania poczty o nazwie POP Peeper,program ten cały czas działał w tle na pasku działań i powiadamiał mnie o nowej wiadomości poprzez dzwięk i niebieską flage która pojawiała się gny nadszedł meil. Wtedy uruchamiałam Outook Ekspress i wiedziałam ze na pewno czeka na mnie wiadomość. Jednak program Office mimo ze ma skonfigurowane konta nie chce działac z tym małym programem kiedy go uruchamiam i właczam opcje automatycznego wyszukiwania kont nie znajduje tych które sa skonfigurowane w Office Outlook 2007 :frowning: . Reczne ustawienie tez nic nie daje.. Czy jest może osoba która wie co trzeba zrobic zebym znów byla powiadomiana o tym ze w moim nowym programie jest wiadomość?? Czy te programy współpracują ze soba i czy jest jakaś szansa zeby niebieska flaga znów imformowała mnie o nowej wiadomości bez wchodzenia w Office Outlook 2007?? pozdrawiam

(Monczkin) #2

Nazwij temat konkretnie.

(Bartmail) #3

Nie znam żadnego programu, którego mogłabyś użyć. Ja natomiast używam samego Outlooka. Jak go uruchomisz to naciśnij prawym przyciskiem myszy na ikonkę Outlooka obok zegarka i wybierz "Ukryj po zminimalizowaniu". Od tej pory jak zminimalizujesz Outlooka to będziesz mieć tylko ikonkę obok zegarka a jak pojawi się nowa wiadomość to zostanie wyświetlone okienko z tematem tej wiadomości. Samego Outlooka możesz ustawić tak, aby sprawdzał czy są nowe wiadomości np. co 5 minut.