Office Outlook 2007-hasło na profil

Jest jakaś szansa aby udało się założyć hasło na tzw.tożsamość/profil tak jak w Outlook Express?Bo za groma mi sie to nie udaje jedynie ogólne hasło do logowania na skrzynke

Oczywiście.

W menu Plik kliknij polecenie Zarządzanie plikiem danych.

Na karcie Pliki danych kliknij plik folderów osobistych (pst), który chcesz zabezpieczyć hasłem, a następnie kliknij przycisk Ustawienia.

Kliknij przycisk Zmień hasło.

W polu Nowe hasło wpisz nowe hasło. Hasło może się składać z maksymalnie 15 znaków i uwzględniana jest w nim wielkość liter.

Zapamiętanie hasła jest bardzo ważne. Zapomnianego hasła nie można odtworzyć.

W polu Weryfikuj hasło wpisz ponownie nowe hasło.

Jeżeli z komputera korzystają inne osoby, nie zaznaczaj pola wyboru Zapisz to hasło na swojej liście haseł. W przeciwnym przypadku każda osoba z dostępem do tego komputera będzie mogła otworzyć plik pst. Jeżeli konto użytkownika systemu Windows jest chronione hasłem, a do komputera nie mają dostępu inne osoby, możesz zaznaczyć pole wyboru Zapisz to hasło na swojej liście haseł, aby nie wprowadzać hasła przy każdym użyciu pliku pst.

Kliknij przycisk OK dwa razy, a następnie kliknij przycisk Zamknij.

a mi nawet bez wcześniejszego ustalenia hasła pokazuje że wpisałem złe hasło,nawet po utworzeniu nowego profilu

Spróbuj nieco dłuższego hasła.

Moje 15 znaków nie wystarczy?

Zdecydowanie wystarczy :slight_smile:

Chodzi o to że mam te długie hasło i dalej mi pisze niepoprawne chociaż żadnego nie ustalałem nawet po założeniu nowego profilu to samo jest