Office Outlook 2007 start z windowsem

witam używam M Office Outlook 2007 z programu jestem bardzo zadowolona jednak chciałabym aby startował mi z windowsem w trayu. Program wrzuciłam do autostartu ale tam w opcjach da się tylko ustawic pełen obraz lub zminimalizowane czyli jest na dolnym pasku. Szczerze troche mi to przeszkadza. Może ktos wie gdzie sie ustawia i czy jest taka opcja aby program startował z windowsem ale w trayu czyli jako ikonka koło zegara w dolnym prawym rogu.

P.S. Ciekawa jestem również czy da sie w tym programie ustawić inny dzwięk poczty przychodzącej? Będę bardzo wdzięczna.Pozdrawiam

No to w czym problem, zeby dodac skrot do autostartu? A dzwiek mozesz zmienic - poszukaj… Moze w Panelu Sterowania, co?

Program jest wrzucony do autostartu ale uruchamia się na dolny masku a nie obok zegara a to jest różnica. Czytaj dokładnie!

Spróbuj skorzystać z darmowego (do zastosowań niekomercyjnych) programu 4t Tray Minimizer lub dodać przełącznik /tray do wpisu Outlooka. Możesz to zrobić poprzez edycję rejestru:

  1. Uruchom Edytor rejestru (start, uruchom, regedit)

  2. Przejdź do klucza, w którym jest wpis Outlooka. Powinien być w kluczu:

bądź

  1. Kliknij dwukrotnie na wpis dotyczący Outlooka w prawej części okna

  2. W polu Dane wartości dodaj na końcu parametr /tray , a następnie kliknij OK.

  3. Zamknij Edytor rejestru i uruchom ponownie komputer.

Radziłbym jednak skorzystać z programu 4t Tray Minimizer , ponieważ IMHO jest wygodniejszy. :slight_smile: