Office Outlook 2007+Wysłanie Wiadomości Spowrotem Na Serwer

Posiadam Microsoft office 2007 z licencją na trzy komputery.

Po zainstalowaniu Outlooka, ustawiłem skrzynkę i program pobrał mi wszystkie wiadomości z skrzynki na komputer stacjonarny (Posiadam pocztę na o2). Chciałbym przeinstalować Windowsa w związku z tym moje pytanie: Czy istnieje możliwość przeniesienia tych wiadomości do skrzynki o2 i czy da się gdzieś ustawić, żeby program nie pobierał mi tych wiadomości na kompa likwidując tym samym wiadomości na serwerze tylko pobierał mi kopie tych wiadomości???

Pozdrawiam Arek

wg mnie to już tak robi. Dla pewności wejdz na swoją skrzynkę przez www. Prawdopodobnie Outlook pozostawia kopie wiadomosci na serwerze ale sprawdz :wink:

Niestety jak wchodzę na pocztę o2 to tam w odebranych jest pusto i nie wiem jak to zmienić.

Dodane 29.03.2009 (N) 13:26

Udało mi się dogrzebać jak zrobić żeby zostawiał wiadomości na serwerze nie wiem tylko jak przenieść wiadomości z kompa na serwer

Dodane 29.03.2009 (N) 13:28

Dla potrzebujących:

Opcje>>>Ustawienie kont>>>Zaznaczamy nasze konto>>>Zmień>>>Więcej ustawień>>>Zaawansowane>>>Dostarczanie i zaznaczamy Pozostaw Kopię Wiadomości na Serwerze

dj.arus , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

http://www.google.pl/search?source=ig&h … look+2007+

Przepraszam za złą nazwę wątku, co do podanego programu to utworzy mi on kopię wiadomości które mam na dysku, ja natomiast chciałbym te wiadomości przenieść s powrotem do skrzynki na o2. Pozdrawiam Arek

Przenieść je ponownie na serwer O2 możesz tylko… wysyłając je tam ponownie jako normalne maile.

Jeśli wiadomości tych jest sporo to czeka Cię żmudna i czasochłonna praca :slight_smile:

Może więc lepiej zastanowić się nad zwykła kopią wiadomości?