Office Outlook 2007+Wysłanie Wiadomości Spowrotem Na Serwer

(Dj Arus) #1

Posiadam Microsoft office 2007 z licencją na trzy komputery.

Po zainstalowaniu Outlooka, ustawiłem skrzynkę i program pobrał mi wszystkie wiadomości z skrzynki na komputer stacjonarny (Posiadam pocztę na o2). Chciałbym przeinstalować Windowsa w związku z tym moje pytanie: Czy istnieje możliwość przeniesienia tych wiadomości do skrzynki o2 i czy da się gdzieś ustawić, żeby program nie pobierał mi tych wiadomości na kompa likwidując tym samym wiadomości na serwerze tylko pobierał mi kopie tych wiadomości????

Pozdrawiam Arek

(Danielm86) #2

wg mnie to już tak robi. Dla pewności wejdz na swoją skrzynkę przez www. Prawdopodobnie Outlook pozostawia kopie wiadomosci na serwerze ale sprawdz :wink:

(Dj Arus) #3

Niestety jak wchodzę na pocztę o2 to tam w odebranych jest pusto i nie wiem jak to zmienić.

-- Dodane 29.03.2009 (N) 13:26 --

Udało mi się dogrzebać jak zrobić żeby zostawiał wiadomości na serwerze nie wiem tylko jak przenieść wiadomości z kompa na serwer

-- Dodane 29.03.2009 (N) 13:28 --

Dla potrzebujących:

Opcje>>>Ustawienie kont>>>Zaznaczamy nasze konto>>>Zmień>>>Więcej ustawień>>>Zaawansowane>>>Dostarczanie i zaznaczamy Pozostaw Kopię Wiadomości na Serwerze

(Frog) #4

dj.arus , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Szymszejdi) #5

http://www.google.pl/search?source=ig&h ... look+2007+

(Dj Arus) #6

Przepraszam za złą nazwę wątku, co do podanego programu to utworzy mi on kopię wiadomości które mam na dysku, ja natomiast chciałbym te wiadomości przenieść s powrotem do skrzynki na o2. Pozdrawiam Arek

(sdar) #7

Przenieść je ponownie na serwer O2 możesz tylko... wysyłając je tam ponownie jako normalne maile.

Jeśli wiadomości tych jest sporo to czeka Cię żmudna i czasochłonna praca :slight_smile:

Może więc lepiej zastanowić się nad zwykła kopią wiadomości?