Office XP, gdzie znalezc klucz?

Witam, nasza sekretarka dostala nowy PC, musze wszystko przeniesc ze starego lacznie z Microsoft Office XP, jest to wersja BOX ale nie moge znalezc nigdzie pudelka czy plyty z licencja. Czy jest sposob aby to jakos wyciagnac z kompa?? Szukalem w rejestrze ale po 20 min wciskania F3 dalem sobie spokoj i postanowilem zapytac Was.

Z gory dziekuje za pomoc.

Jak nie możesz znaleźć płyty to po co ci klucz?? Lepiej poszukajcie tej płyty jeszcze raz…

Teoria spiskowa dziejów mówi mi że z czyjegoś Officea chcesz klucz sobie wyciągnąć hmmm.

Jeśli tamte rzeczy się nie znajdą, to Office będzie nielegalny. Potrzebny jest certyfikat autentyczności z nadrukowanym kluczem, książeczka, oryginalna płytka oraz faktura zakupu. Jednej z tych rzeczy może brakować, ale nie wszystkich.

A może Office był kupiony na jakiejś licencji grupowej? W firmach (chyba >5 komputerów) z reguły nie kupuje się pudełek dla każdego komputera osobno.

Są programy do wyciągania kluczy, ale nie przypominam sobie w tej chwili szczegółów.

Taka ciekawostka- po zainstalowaniu ServicePacka 3 dla Office XP nie wymaga on aktywacji.

Ad Venger, odziedziczylem ten balagan po poprzednim pracowniku, ja go nie stworzylem. Pracuje w tej firmie dopiero 3 miesiace. A klucz sam mi sie przyda bo mam plyte od innego komputera. Wiec teraz, zeby dziewczyna mogla pracowac potrzebuje tylko klucza.

W dniu 22.05.2008 , o godzinie 10:55 został dopisany post przez Brayan

zainstalowalem SP3 ale dalej chce licencji przy uruchomieniu

Wiec na przykład tym:

http://www.idg.pl/news/69014/100.html

SIW, AIDA, Everest - wszystkie dostępne na wortalu. :slight_smile:

Ad Venger, uzylem Twojego programu,

Dziekuje wszystkim za zainteresowanie i pomoc.

Pozdrawiam.

PassTool