Office

mam taką nieśmiałą prośbę :slight_smile: Dzisiaj został wydany OpenOffice 2.0 stable - czyli wersja finalna. Firma Ux Systems ma już spolonizowane wszystkie pliki więc je tylko “dorzucą” do swojej wersji, dadzą bonusy jak słowniki, tazureus, szablony… sek w tym, że Ux ma tylko dwa serwery: tpnet i gliwice. Do Gliwic mam blisko (i szybkie łącze) więc teoretycznie szybko powinienem pobrać najnowszą wersję ale jak tylko ukazuje się nowość ich serwery są zapchane i wyskakuje tylko komunikat o “zbyt dużej liczby połączeń. spróbuj później” - podobnie było przy betach. Czy redakcja dobreprogramy.pl może umieścić wersję OpenOffice 2.0 by Ux System na swoim serwerze zamiast dawać link do zapchanego serwer Ux?

Sęk w tym, że Ux Systems nie ma jeszcze OO 2.0 :roll: Przynajmniej ja nie widzę tego na ich stronie :roll:

bo jeszcze jej nie ma. dzisiaj został dopiero opublikowany oo.org 2.0 a ux systems jak przerobi openoffice’a, udostępni go na serwerach, sądzę że w przeciągu tygodnia

Jeszcze go nie ma ale prawdopodobnie pojawi się lada moment. Wiem, że początkowo dobicie się na mirrory UXa nie będzie proste. Zobaczymy jak to będzie wyglądało po pojawieniu się OO. Jak się pojawi i będą problemy to oczywiście wrzucimy go na nasz serwer. Mam nadzieję, że to przeżyjemy :wink:

Wy tak, ale czy serwer - kto to wie ?

Ux udostępnił wreszcie swoją dystrybucją OpenOffice’a. Tak jak przypuszczałem: “zbyt dużo połączeń, sporóbuj później”. Czy ktoś z redakcji “przerzuca” office’a z serwera ux na serwer dobreprogramy.pl?

Udało mi się wbić na serwer, co prawda za jakimś 15 kliknięciem, ale zawsze :stuck_out_tongue: Ściąganie trwa :smiley:

Jasne, tylko chwilę to jeszcze potrwa…

khy, khy

czy ktoś poza mną narzeka, że nie mogę wyświetlić demonstracji?

pojawia się typowy błąd “nie mozna wyświetlić strony”, a jednak pan Jacek Jureczko (z komentarzy) sobie ją obejżał. O co chodzi?

Sprawdziłem przed chwilą i ładuje mi się bez problemu.

Możesz napisać kiedy masz ten komunikat? Tzn zaraz po kliknięciu np w banerek czy już po wybraniu “wersji” prezentacji?

Oo, to działa! :slight_smile:

za 13 klikiem ale weszło ;]


błąd wyskakiwał po tym jak wybierałem wysoką/niską jakość demonstracji - teraz nie wiadomo czemu - działa!

Złączono Posta : 06.11.2005 (Nie) 19:41

może się przydać

http://dhost.info/linuxpl/oo/quickuse/