Office

Mam Office’a 2003 i jak go włączam to wyskakuje mi jakaś instalacja i że muszę włożyć płytkę. No to ją wkładam ale dalej jest że mam ją włożyć ;/ . No i tak ani nie mogę go włączyć, ani skasować, ani naprawić albo na nowo zainstalować ;/ Co mam zrobić?

A jaki otrzymujesz komunikat, albo jaka jest reakcja kiedy chcesz go usunąc :?

jak to co to zanczy ze dalej masz włozyc moze muszisz mu podac scieżkę do jakiegos pliku ??? Opisz dokładniej bo cięzko Cie zrozumiec.

Najpierw jest tak: “Nie mozna wykonac polecenia, ponieważ okno dialogowe jest otwarte. Kliknij przycisk OK, a następnie zamknij otwarte okna dialogowe, aby kontynuować” wciskam OK, ale nie wiem o co chodzi :stuck_out_tongue: i wyskakuje okienko o tytule: “Trwa instalowanie skladników aplikacji Microsoft Office Word” i dochodzi do pewnego momentu i wyskakuje zeby podać ścieżkę więc wkładam plytke i podaje dokladnie ten plik o który chodzi i tego wogóle nie czyta, tak jakby to był inny plik ;/. Przy odinstalowywaniu jest tak samo ;/. PS. ej a dlaczego “wogóle” bierze jako błąd ortograficzny jak to nie jest błąd ;/