Oficjalny temat języka polskiego w serii oprogr. A-Squared

DO WSZYSTKICH - PROSZĘ ZAKTUALIZOWAĆ SWOJE OPROGRAMOWANIE, OTÓŻ JEST TAM NOWY PLIK JĘZYKOWY, OCZYWIŚCIE POLSKI :wink: !

Jestem autorem owego pliku i " wymagam " od użytkowników komentarzy do spolszczenia A-Squared Anti-Malware, A-Squared Free, A-Squared Anti-Dialer oraz HiJack Free.

Głównie chodzi mi o dwa pierwsze programy.

UWAGA !

Spolszczenie będzie aktualizowane tylko wtedy, kiedy pojawią się jakieś zgłoszenia z błędami !

Więc jeżeli ktoś jakieś zauważy - zgłaszać tu i teraz w tym temacie :wink:

Najświeższa wersja jest w tej chwili tutaj, ponieważ producentowi na razie nie spieszy się dodać go do aktualizacji tych programów.

Więc proszę o komentarze - ale nie o dogryzanie, a wykrywanie błędów… wszystko w miarę możliwości zostanie poprawione.

A o to, co NIE może zostać poprawione :

I can not translate along the lines of the other language files :


A-SQUARED ANTI-DIALER :


- Enter or select file name


A-SQUARED HIJACK FREE :


- Type ( in the Services )

- Listening

- Established


A-SQUARED ANTI-MALWARE :


" GRM - sites engaged in astroturfing otherwise known as grass roots marketing. For full details on what constitues astroturfing, please see; http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Astroturfing "

Po prostu nie ma kluczy odpowiadających za owe wartości w innych plikach językowych i nie mogę tego przetłumaczyć.

Powyższe problemy to cytat słów z oficjalnego forum oprogramowania firmy EMSI, które pisałem ja.

Spolszczenie będzie na bieżąco aktualizowane.

http://odsiebie.com/pokaz/5921094—32c7.html

Data i godz. aktualizacji : 04.10.09 16:20

Kopiujemy do X:\Program Files\Katalog Główny programu\Language i w programie wybieramy PolishX(PolandX) - taka nazwa ze względu na to, iż jest to świeższa wersja niż obecna na tą chwilę w każdym z programów. Konkretniej - aktualizacje zastępują świeższy plik językowy starszym plikiem.

Podziękowania dla Krzysztofa J. Szklarskiego za zgłoszenie bardzo zabawnego jak dla mnie błędu w wersji darmowej " Skasuje pamięć… " :smiley:

i dla innych, którzy zgłaszają zauważone błędy :wink:

Pozdrawiam Wszystkich.