Ogame.pl

Gra w tą gierkę ktoś??

http://www.ogame.pl

Jak tak,to jakie wrażenia?? :smiley:

Trioche te budowle dosc długo się stawia,ale gierka zapowiada sie rewelacyjnie :slight_smile:

Grałem kiedyś dosyć sporo jednak z czasem staje się to nałogiem i zabiera bardzo dużo czasu :? więc zrezygnowałem. Ogólnie gierka fajna, z czasem staje się trochę za mało skomplikowana ale polecam jak masz sporo wolnego czasu :slight_smile:

Gram na Uni14 i mam 10000 pkt. Deciever ma racje strasznie wciąga ale mi to nie przeszkadza, gierka jest super.

Exar-Kun a na 17-tym w Shivas nie grasz??? Bo my sie chyba znamy tzn nick mi sie jakoś kojarzy :slight_smile:

Gram w to na Universum 6 i mam 7211 punktów. Gierka wciąga :smiley:

Gierka fajna i wciągająca. Gram na 7 Universum, ale obecnie mam urlop :stuck_out_tongue:

Deciever nick tylko ten sam i nic po za tym, gram tylko na 14. Może przesiądziesz się na 14??

Exar-Kun - dziękuje za zaproszenie ale ja już skończyłem z ta grą, grałem kiedyś na 7, 14 i 17-tym UNI ale musiałem skończyć gdyż jak już napisałem gra zajmuje za wiele czasu a czym się jest wyżej tym jest gorzej, byłem kiedyś na 41 miejscu ale skończyłem grę z nie małym hukiem i jestem z tego zadowolony, bo zaczynało się to w nałów przeradzać :? Oczywiście nie chcę nikogo zniechęcać do gry :slight_smile:

Kto gra na 5-tym Uni?? Poszukujemy sojusznikow!! Jak co dajcie znac

Ja gram na 5 :]

Grałem kiedyś bodajże na 9 Universum, ale po 2 dniach mi się znudziło. I chyba dobrze, bo teraz uważam, że byłaby to po prostu strata czasu.

To nie jest rewelacyjna gra, pogralem tydzien i zakonczylem kariere w tej grze.

Czy to jest bezpłatna gra ???

Jak najbardziej.

Tylko że to jest gra MMORPG via WWW.

:arrow: http://ogame.pl

Super gra (tylko za dużo zasad jak dla mnie) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zgadzam,sie jak i czas budowy budynków jest z deka przesadzony,ale ogólnie jest ok.

Pomału do przodu i coraz lepiej idzie. :smiley:

P.S;

Ta gra faktycznie uzależnia,od środy jak włacze neta to zaczynam,dzień od niej i tak w ciągu dnia jestem z 20 razy na stronie… :shock:

Oj uzaleznia, uzależnia… nie moge o niej przestać mysleć 8)

Ja gram w to od niedawna:D mam 211 pkt:D

Bardzo fajna gra, polecam wszystkim jak mają dużo czasu.

Jak ktos gra na UNI 5 i szuka sojuszu to niech uderza na PW. Nasz sojusz naraaize glownie zajmuje sie farmowaniem ludzi czyli czerpaniem od nich darmowych surowcow :d Pzdro