Ogame

Ja gram na 43 - MateuszP Gram 1,5 tygodnia i mam juz 172 pkt

Hej!! A moze by tak stworzyć sojusz na każdym uni ?? Sojusz dobrych programów. Co wy na to ??

Siemol - musisz miec transporter. A jego wybudujesz jesli bedziesz miał odpowiednie technologie. Wejdź w technologie w ogame

Fajny temat

Nie gram juz od kilku miesiecy

grałem na 2uni

kilkaset tys. (o ile nie wiecej) pkt bylo ale to dawne czasy :stuck_out_tongue:

mialem nawet gwiazde smierci - czy jak to sie tam nazywało :stuck_out_tongue:

Ja gram na 14 uni. Gram od początku wakacji i mam ponad 5k punktow :slight_smile:

Ja teraz w ciagu 2 tygodni od rejestracji na ogame mam 400pkt. Nieźle co ??

Nieźle?! To jest S U P E R.

Jakich bugów używałeś? :mrgreen:

A ja zacząłem 2 dni temu na UNI42, kiedyś grałem na 7.

ja zaczolem grac wczoraj na 30 uni, i mam 111 pkt, kto gra jeszcze na 30? surowce pilnie potrzebne! !!

Ja zacząłem grać na uni 39

uni19 od wrzesnia swszlego roku

dziś zarejstrowałem sie na uni 1

ja gram na Uni 24, 1175 miejsce :wink:

Ja gram miesiąc I mam 20k punktów :slight_smile: I w dodatku dostałem pare razy niźle po flocie… Ale jestem dalej w grze. Pozdrqawiam z sojuszu PoGrOmCy na 28 Uni :))

Słuchajcie kasujemy stare konta zakładamy nowe na universum 30 i robimy sojusz!! wszyscy chętni piszcie (tu) czy sie zgadzacie jak tak piszcie wasze loginy, i wspórzędne planet. Doświadczeni gracze mile widziani!!

Złączono Posta : 16.08.2006 (Sro) 10:53

jeszcze nie mam tam swojego konta ale założe jak będzie min 2 chetnych

Złączono Posta : 16.08.2006 (Sro) 11:01

Wojtas2007 Mógł bym sie przyłączyć do waszego sojusz. Dopiero zaczne na uni. 28, ale gram już 3 mieśące mój login kubix17 powiadom swoich a ja za pare minut złoże podanie.

Czekamy :))

u widze idealna h do zabawy w OG Wojtas2007 rokuje szybkie skoki w punktacjach :slight_smile: kubix zapewne tnie komara :slight_smile:

Wojtas2007 zgłosze sie dopiero dziś bo nie było mnie w kraju

witam, gra juz ktos na uni 45? jak nie to zapraszam, zacieta rywalizacja, zapraszam takze do mojego sojuszu “Elite PL” rekrutacja od 15 pkt, ale dla uzytkownikow DP od 10 :slight_smile: zapraszam moj login w grze Andrzej Lepper

zapraszam na uni 28 do sojuszu PoGrOmCy i na uni 29 do sojuszu sSHARK przyjmujemy na zaproszenie(moje) albo na podanie od 0 pkt

Ja wczoraj zaczołem grać i gra taka sobie :wink: , nie wiem co wy macie z tymi uzależnieniami… :-s

Ja gram na uniwersum 44 i mam miłą niespodziankę dla użytkowników vortalu…

Otóż stworzyłem sojusz…użytkowników vortalu. :olympic:

Proszę użytkowników vortalu o wysyłanie podań do sojuszu Sojusz dobreprogramy.pl. =P~

Wsystko wytłumaczy tekst zewnętrzny. :shocked!: :shocked!:

PS.

Sojuszu już nie ma

uni 7 51k ptk :slight_smile: