Ogame

UNI 22- 268 k punktów :smiley:

Unia 38 top 420 flota top 300 badania top 200 :stuck_out_tongue:

ja gram nadal na u45 :2x071 (Miejsce 29x z 13387),ale zaczolem grac na nowym uni 47 nie dawno otworzyli moze tam zrobimy swoj sojusz co o tym myslicie?

kapselo mnie to pasi

a ja gram na uni 43 i mam ponad 25k pkt teraz zbieram na kopalnie metalu na 25 poziom mój nick to Mafioz

Grałem kiedyś na OGame, raz na angielskim uni chyba 21 strasznie kosiłem i chociaż zacząłem grać tydzień po otwarciu uni dość szybko doszedłem do okolic 120 miejsca, miałem bardzo dobrą flotę, kolonie gigantyczne i dobrze rozmieszczone. Tak się dobrze rozwijałem, flotke miałem podzieloną na 2 części: ciężka na matce i lekka, czyli mięso na dalekiej kolonii gdzie ono wystarczało do farmienia. Ale 2 razy nie zdążyłem na FSa (i to dużo) i mi zezłomowali najpierw to mięsko, później 2 typów z czołówki sie na mnie rzuciło i całą ciężką flotę :frowning: Załamałem sie i nie grałem dalej.

Teraz nawet mam ochotę znów w to grać, jednak to zbytnio wciąga! Wstawałem w nocy żeby wysłać flotę na FSa albo na typka, czasami nie chciałem wyjść na dwór bo coś na ogame robiłem… Uzależniające

ODDAM KONTO NA OGAME

Universum 17

jak coś to gg:3394967 jestem cały czas

ja gram na uni 30 a mój login do ogame to fabian45