Oglądanie filmu na telewizorze

Witam

Chciałbym oglądnąć sobie film który jest nagrany na komputerze na telewizorze stacjonarnym. Specjalnie do tego celu kupilem sender audio/video. Wszystko działa okey, ale jest mały problem z wyborem monitorów. Chciałbym, aby były dwa oddzielne obrazy na jednym film a na drugim mógłbym sobie chassać po internecie. Czy jest taka możliwość?

Pozdrawiam

O ile mi wiadomo to takiej możliwości nie ma. Jeszcze chyba nie ma takiej karty graficznej co by oferowała takie możliwości. A stronki internetowe lepiej oglądać na ekranie monitora, chyba że masz jakiś lepszy telewizor, gdyż zwykłe telewizorki mają rozdzielczość 380*250 albo jakąś taką a monitor najgorszy 800*600

No to chociaż, żeby mi się pokazywał obraz tylko na monitorze (do oglądania filmow nie chodzenia po necie).

Jeżeli utworzysz pulpity wirtualne i każdemu z nich przypiszesz jeden ekran to wtedy możesz mieć na telewizorze film a na monitorze robić co chcesz, wszystko zależy od tego czy Twoja krata graficzna obsługuje takie ustawienie

Jaką masz kartę graficzną?

Wydaje mi się, że taki sender jest tylko w stanie klonować obraz z komputera na TV. Lepiej jest podpiąć TV do wyjścia TV karty graficznej (o ile w karcie ono jest).

Nawet starsze karty z wyjściem TV powinny dawać radę wyświetlać różne obrazy na dwóch ekranach - poprawność działania zależy jedynie od dobrego doboru wersji sterowników (u mnie najlepiej działają stery w wersji 30.82 - czyli niezbyt nowe).

Ja mam GeForce 2MX/MX400 z wyjściem TV i ustawia się to we właściwościach zaawansowanych (“nakładka video” oraz “urządzenie pełnoekranowe”) - wybiera się w zależności od potrzeby TV lub monitor, jako urządzenie główne lub pomocnicze i przykładowo można załączyć odtwarzacz filmów, zrzucić go do paska i na monitorze można pracować, a na TV będzie wyświetlany film.

Ten sender to jest po prostu przekaźnik sygnału audio/video, działa za komputerem. Zrobiłem tak, że drugi monitor(telewizor) zrobiłem głównym i odłaczyłem pierwszy(monitor) i działa, ale muszę się jeszcze z tymi jakby dwoma pulpitami pobawić.