Oglądanie kilku okien YouTube

Witam, często śledzę różne kamery online na żywo udostępnione na YouTube, przełączanie okienek jest dość kłopotliwe powyżej 2 - 4 kamer. Czy istnieje program tak jak do monitoringu aby podzielić obraz wpisać adresy kamer i wyświetlane było jednocześnie kilka kamer na jednym ekranie a kliknięcie na konkretny obraz przełącza na fullscreen? Lub coś podobnie działającego ?

Nie wystarczą ci do tego same opcje Windowsa?
Kliknij obok menu start na przycisk widok zadań, dodaj nowy pulpit, przełącz się na niego, otwórz 4 okna przeglądarki, chwyć za ich belkę górną i przeciąg je do rogów ekranu. Teraz masz pulpit podzielony na 4 okna przeglądarki. Każde z nich możesz powiększać na pełny ekran, a na pierwszym pulpicie możesz pracować normalnie.

Firefox 85 Nightly ma tryb eksperymentalny wielu okien PiP (OwO).

https://itigic.com/pl/multi-pip-new-firefox-feature-to-watch-multiple-videos/

(tłumacz pewnie maszynowy).

Angielskie inne źródło:

Niby będzie działać w Firefox 84, jak wyjdzie 15 grudnia (obecnie są wydania RC1 i RC2).

Rozwiązanie Nr 1 z okienkami w Windows jak najbardziej działa, jednak chciałem program w którym będą już zapisane adresy do filmów na YouTube i aby za każdym razem nie wklepywać po włączeniu komputera,.

Może wrzuć te 4 filmy do folderu - zakładek np. “YouTube”.

Ja mam dla folderów “otwórz wszystkie w kartach”.


Przeglądarki też obsłużą pewnie skrót z 4 adresami URL:

firefox.exe -url url1 url2 url3 url4

-url:
Open URL in a new tab or window, depend on the browser option. -url can be omitted.
You may list multiple URLs, separated by spaces.
Firefox and SeaMonkey only.

Na Linuksie mógłbyś zapisać sesję pulpitu, na Windowsie możesz system usypiać, zamiast zamykać. Nie jest to może rozwiązanie idealne, ale jakieś :wink:

czyli programu takiego nie ma ?

Możesz napisać, to nie jest “niewykonalne” jak np. dzielenie przez 0.